Yeni dogmus bir bebegin gunlugu

Buyrun geyik muhabbetlerine..
ScabBoy
Fast Friend
Fast Friend

Yeni dogmus bir bebegin gunlugu

Mesaj gönderen ScabBoy »

YENI DOGMUS BEBEGIN GUNLUGU...
1. gün
böylesi kötü bir baþlangic beklemiyordum.
oha hortumumu bile kesmisler! meme diye, süt diye birsey varmis. nerden nasil bulunur bu ya?
hayattan daha 1. günden sogutacaklar beni.
2. gün
meme buldum ama bundan süt gelmiyor, emiyorum allah emiyorum, tik yok, süt baska yerde mi? neyse biraz daha emdim geldi, fazla abaninca meme sahibi kisilik bagirdi, ne bagriyosun acim ben! çok yalnizim be sözlük. hayir bisi degil içerdeyken de yalnizdim ama yedigim önümde yemedigim arkamdaydi en azindan, bak yine aklima geldi, hortumu bile kestiler yaa!
uykum geldi yine. zzzzz!
3. gün
memeyi sevdim, bu dünyadaki tek dostlarim bu iki meme. iyi ki varsiniz.
4. gün
bugün bir sürü olaylar oldu, gürültü yaptilar, baþka biryerlere gittik galiba. memeden ayrilinca bagiriyorum geri geliyor, sonra uyuyorum, uyaniyorum bir bakiyorum meme yok, neyse ama tekrar bagrinca geri geliyor nasilsa. s.çmak da zevkliymis be, eskiden yapamiyordum.
5. gün
bugün 15 kez kaka yaptim, rekorumu gelistirmeliyim. dikkat ettim de her yaptigimda temizliyorlar, bunu sevdim. dikkatimi çeken bir noktada su ki, amma koca kafaliyim be arkadas, agir mi agir tutamiyorum serefsizim, pat o yana, pat bu yana, dikkat etseler bari de çatlatmasak daha ilk günden.
6. gün
avucuma ne verseler hemen tutuyorum, tik gibi birsey, maalesef farkettiler, herkes parmagini veriyor avucuma, mecburen tutuyorum, alemin maymunu oldum iyi mi?
bu arada ne çok uyuyorum ya arkadas, atamadim þu yorgunlugu, daha çok süt içeyim en iyisi. hayir içtikçe de yoruluyorum o da ayri, nerde o eski günler, hortumdan geliyordu ne güzel, simdi em allah em, bak yine aklima geldi, serefsizler kesti hortumu yaa.
7. gün
bugün solaryuma girdim, sarilik mi ne ondanmis. yine uykum geldi.
8. gün
biraz daha iyi hissetim kendimi, daha çok süt içiyorum artik. kaka yapma isini de tam alt açma anina denk getiriyorum ki etraf pislensin, eziyet olsun. naapayim ama alt açikken daha rahat roketleyebiliyorum. kaka yaparken baska birsey daha yapiyorum galiba, anlamaya çaliþacagim bakalim.
9. gün
çok fena hiçkirik tutuyor, geçsin diye nefesimi tutayim dedim onu da beceremedim, neyse ki süt içince geçiyor. bu süt her derde devaymiþ, bugün bunu gördüm.
10. gün
sütten baska birseyler verdiler, var ya, yeter artik be, tam alisiyordum yine dayadilar baska birsey, hayret bisi ya, vitaminmiyis neymis.
bu arada memelerin arasindan dün gördügüm lavuk gündüzleri piyasada yok aksamlari geliyor sadece, hadi bakalim hayirlisi.
11. gün
al iste, basladi yine bir ariza. sütten sonra çok feci karnim agriyor, böyle gaz gibi bisi, egilip bükülüyorum, binbir sekile giriyorum çikaracagim diye. sirtimi falan sivazlayin bari be kardesim.
12. gün
bütün gün gazdan kivrandim arkadas ya, bela oldu basima, yaygarayi bastim ben de. uyutmadim, diktim bunlari da hazir asker. sonra bir saldim ki evlere senlik, akabinde uyudum hemen gerisini hatirlamiyorum
13. gün
annemin suratina s.çtim. tamam utandim biraz da insan bebegi g.tünden öper mi yaa. ayip oldu di mi? naapiiim abi, neyse fazla kizmadi herhalde.
14. gün
anneme kirmizi renkli birseyler içiriyorlar, o zaman süt daha bi randimanli oluyor sanki, böyle tadi da hosuma gidiyor, su memelere bir rating aleti taksalar da hangisini sevip hangisini sevmediðimi söyleyebilsem.
15. gün
topuktan kan alip duruyorlar, metin olayim çok aglamayayim diyorum ama canim yandi be arkadas, hayir ondan sonra da hemen süt verince sakinliyorum, kizginligim geçiyor, agiz tadiyla asabiyet yaptirmiyorlar, su memelere karsi biraz daha dikbasli durabilsem.
16. gün
su memeleri çok sevdigimi bir kez daha anladim, çok seviyorum onlari, onlardan ayrilinca içimi bir huzursuzluk kapliyor, en iyisi onlardan uzaklastigim anda yaygarayi basayim ben. bugün benden biraz büyük biri geldi yanima, sevme amaçli olsa gerek bir geçirdi basim dönüyo hala. sonradan ögrendim kuzenmis, neyse yazdim kenara intikam alinacak.
17. gün
etrafi daha net seçer oldum, ama el ve ayak koordinasyonu hala zayif, memeyi kavrayabiliyorum ancak. bir de bu eller ve ayaklar bana mi ait tam olarak emin degilim, salliyorum öyle, zevkli birsey. yüze ve gözlere dikkat etmem lazim ama, tirnaklar tehlikeli. diger yandan annem bugün onlari kesmeye çalisþti ama huysuzluk ettim, etmeseydim daha iyi olacakti galiba, bak çizdik tam gözün altini yine.
18. gün
elime torbalar taktilar, kafaya çarpinca artik acitmiyor, yara bere de yapmiyor. sanirim onlar da beni seviyor, iyiligimi düsünüyorlar. aslinda hala çiktigim yeri özlüyorum, geri girme imkanim olmaz mi acaba?
19. gun
nihayet o adamin neden eve sadece ak$amlari geldigini anladim megerse bana ve anneme bakmak icin gunduz cali$iyomu$..
aferin gozume girdi $imdi bak!..
20. gün
tabii ya, annemin karnindayken de duyuyordum o adamin sesini sik sik.
ona da ilgi alaka gösterdim, bagirdigimda bazen o aliyor beni kucagina, meme vardir diye saldirdim ama vermedi. bir ara meme açikken kistirdim ama emme olayindan bir randiman alabilmis degilim, meme yüzeyi bayagi bir farkli.
[img]http://img332.imageshack.us/img332/1167/os7by.jpg[/img]
[i][b][size=117][color=blue]Scratch a bully, find a coward[/i][/b][/color][/size]
Ninni

Mesaj gönderen Ninni »

5. gün
bugün 15 kez kaka yaptim, rekorumu gelistirmeliyim. dikkat ettim de her yaptigimda temizliyorlar, bunu sevdim. dikkatimi çeken bir noktada su ki, amma koca kafaliyim be arkadas, agir mi agir tutamiyorum serefsizim, pat o yana, pat bu yana, dikkat etseler bari de çatlatmasak daha ilk günden.

:)))
jok3r_88

Mesaj gönderen jok3r_88 »

Güzelmiş paylaşımın için sağol.
82gokhan

Re: Yeni dogmus bir bebegin gunlugu

Mesaj gönderen 82gokhan »

ScabBoy yazdı:
6. gün
avucuma ne verseler hemen tutuyorum, tik gibi birsey, maalesef farkettiler, herkes parmagini veriyor avucuma, mecburen tutuyorum, alemin maymunu oldum iyi mi?
bu arada ne çok uyuyorum ya arkadas, atamadim þu yorgunlugu, daha çok süt içeyim en iyisi. hayir içtikçe de yoruluyorum o da ayri, nerde o eski günler, hortumdan geliyordu ne güzel, simdi em allah em, bak yine aklima geldi, serefsizler kesti hortumu yaa.
::
Kullanıcı avatarı
dilemin_87
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen dilemin_87 »

vallaha iyiydi güzel bayağı ilginç teşekkürler paylaşımın için
Geceler mi sen, benmi yorgunum
Mermiler mi sen, benmi yangınım
Düşlerim tutsak
Yüreğim sürgün
İçimde bir çocuk tedirgin......
Kullanıcı avatarı
Nefertiti
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Nefertiti »

:D çok güzel sağol arkadaş...
Tırtılın "Dünya'nın sonu" dediğine, Usta "Kelebek" der...
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

çok iyiii ya çok beğendim :)
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
ScabBoy
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen ScabBoy »

bende begendim :S
[img]http://img332.imageshack.us/img332/1167/os7by.jpg[/img]
[i][b][size=117][color=blue]Scratch a bully, find a coward[/i][/b][/color][/size]
Kullanıcı avatarı
Zen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zen »

okudum birden cocuk istedi canim soyle boy boy :D
What the eyes see is knowledge, what the heart knows is certainty.
Kullanıcı avatarı
crazy-lover1989
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen crazy-lover1989 »

:-o :-D