Yilmaz ErdoĞan'a HİÇ YakiŞmamiŞ

Vizyondaki filmler, tiyatrolar, haberler..
Kullanıcı avatarı
dangerouss
Quick Friend
Quick Friend

Yilmaz ErdoĞan'a HİÇ YakiŞmamiŞ

Mesaj gönderen dangerouss »

GÜLMEKTEN ÖLECEGİZ DİYE GİTTİĞİMİZ FİLM HİÇDE BEKLENTİLERİ KARŞILAYACAK CİNSTEN DEGİLDİ YILMAZ ERDOĞAN'A HİÇ Mİ HİÇ YAKIŞMAMIŞ
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Çoğu kişi gibi cem yılmaz'ın olduğu sahneler dışında gülmedim desem yeridir. Yani ne bir mesajı var filmin, ne bir komikliği ne bir amacı sırf film olsun diye film işte. Ama şu filmi ingilizce dublaj fln yapıp yurtdışına yollarlarsa iyi olur. İstanbul manzarasına herkes gibi bende çok beğendim. Bari insanlar biras istanbuldan haberdar olurlar.
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
digitalem
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen digitalem »

cem yılmaz zaten her sahnede ortaya çıkmıyormuş duyduğum kadarıyla 4 sahnede falan görünüyormuş
"Türk'ün haysiyeti, gururu ve kabiliyeti çok yüksek ve büyüktür.Böyle bir millet esir yaşamaktansa yok olsun daha iyidir!...
O halde, ya istiklal ya ölüm!"

Gazi Mustafa Kemal
Kullanıcı avatarı
kokomela
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen kokomela »

Ben filmi begendim gayet başarılı bir çalışma olmuş.Cem Yılmazda zaten 2 - 3 kere felan görünüyor ve öle kahkaha attırcak espirileride yok!!!! ve filmin hakkını yiyorsunuz......
Kullanıcı avatarı
UtKu
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen UtKu »

ya bu filmin vizontele filimleri kadar komik olmadığını yılmaz erdoğan film çıkmadan önce soledi
oyuzden benim beklediğim gibi bi filimdi***
***BİRİ BENİ DURDURSUN***
ozzzyy
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen ozzzyy »

kim gulmekten öleceksin dediyse sana o kandırmıs hocam seni, yılmaz erdogan'ın tarzı degil zaten gulmekten öldüreyim çabası, dusundurucu filmler yaparken araya mizah da katıyor.. komedi filmi degil o, ortalıktan duydugunuz sözlerle gidip adamlara kufretmeyin bos yere..
Kullanıcı avatarı
metaloman
Slow Friend
Slow Friend
İletişim:

Mesaj gönderen metaloman »

yılmaz erdoğan zaten çok komik bir film yaptığını söylemedi.. Bence filmin konusu da çok güzeldi.. Tüm sanatçılar ellerinden geleni yapmışlar.. Bu arada cem yılmazın çıktığı sahneler de gerçekten çok komik sahneler değil bence.. Ama onun da oyunculuğu tartışılmaz derecede iyi..
Kullanıcı avatarı
ShepneM
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ShepneM »

ya harbiden bu fiLmin ööLe çok komik bi fiLm oLduğunu kim söLedide bu kadar büyük bekLentiLerLe gittiniz fiLme? ba$tan komik diye dü$ündüğünüz için beğenmediniz bence. fiLmi izLerken her sahnede "ha tamam burda güLücez gaLiba" diye bekLemekten konuyu yada mesajı kaçırmı$sınız..