Programlar Açılmıyor!

Bilgisayarlar hakkındaki genel sorunlar, almak istediğiniz bilgisayarlar v.b.
Kullanıcı avatarı
Affedilmeyen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Programlar Açılmıyor!

Mesaj gönderen Affedilmeyen »

Arkadaşlar, bilgisayarımda bir çok programı ve komutu çalıştıramıyorum. "msconfig", "ctrl+alt+delete", gibi, bunun yanında bir çok program açıldığı anda kapaıyor. Sebebi nedir acaba?
Ayrıca internetten dosya indiremiyorum!
Başına bir silah daya ve duvarları beyninle boya.
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

İki olay olmuş olabilir ya şuan kullandığınız kullanıcı itibariyle bazı haklarınız kısıtmalnmış bu nedenle bu işlemleri yapamıyorsuzun. Benimde başıma geldi. Ben bir antivirus programını kaldırmak isteyip tam kaldıramadığımda böyle bir sorun olmuştu. Program daha önceden başka birinin üzerine kayıtlıymış ben kurmaya kalkınca bütün yetkilerimi elimden aldı. Hatta güvenli modda acıp admin hesabıyla login olmam bile yetkilerimi geri almama yeterli olmadı. Yani programın başkası tarafından kullanılmaması için yapılmış bir çeşit caydırma yöntemiydi muhtemelen ve benim windows'a mal oldu. Tekrar windows kurmak zorunda kaldım.

İkincisi bu yetkilerini kısıtlayan bir casus program girmiş olabilir.

Tavsiyem ilk öcne bi virus taraması ve spyware taraması yaptır olmadı yeni windows kurmak zorundasın sanırım. Yenisini kurmadan bu işin altından çıkabilmek için baya bi uğraşmak gerekebilir yeni windows kurmak hatta diğer bütün programlarını kurmak daha kısa sürebilir ;)
Kullanıcı avatarı
TheWest
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen TheWest »

büyük ihtimal virüs var arkadaşım pc de iyi bir virüs programı işini görür...olmazsa format C
Hayat kızgın boğa ben kırmızı pelerin...
Kullanıcı avatarı
Affedilmeyen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Affedilmeyen »

Sağolun, arkadaşlar.
Başına bir silah daya ve duvarları beyninle boya.