rock mı rap mı?

UYARI: Hiç bir sanatçıya veya kişiye ait MP.3 ve benzeri müzik dosyaları ya da linkleri yayınlamak ve paylaşmak yasaktır.
Sevdiğiniz şarkılar, yeni çıkan albüm tanıtımları, sevdiğiniz yerli ve yabancı sanatçılar hakkında yorumlar.
Kullanıcı avatarı
ShepneM
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ShepneM »

walla ben illa 1 tanesini dinlemek gerektiini dü$ünmüorum 2sinide dinlerim bence birbirinin zıttı olan türler rap ve METAL. rock diil. konu burdada metal ve rap olsa kesinlikle rap i tercih ederim ama rock dinlerim. bence rap için gerçekten çok çaba gerekio genelde tam tersi dü$ünülür aman konu$ur gibi $arkı sölüolar falan filan derler.. ama kaliteli bi rap $arkısı çıkarmak harbiden zor o yüzden rapçilerin emeğine kesinlikle saygı duymak gerekio. tabi gerçek rapçilerden bahsediorum burda rap yapıorum die ota boka küfür edenden diil. kısacası 2sinide severim dinlerim hepimiz karde$iz :D
Kullanıcı avatarı
yaho_87
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen yaho_87 »

başlığı gordum ve hemen geldim ben hem rock dinlerim hemde rap ama rap bence daha güzel
ya çaresizsiniz...
yada ÇARE SİZSİNİZ!!!
Kullanıcı avatarı
Fatalrhymer
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Fatalrhymer »

İşte konuya alabildiğine şuurlu yaklaşan biri daha, tebrikler. Rock yada Rap dinlediği halde diğer türe dil uzatanlar yanlızca kendilerine Rocker yada Raper denilsin diye "şekil" peşinde koşan zavallılardır.Bende ikisinide severek dinlerim. En azından ikisininde bir amacı var bir mesaj veriyor insana.Hele birde Sago'ysa ...
Kullanıcı avatarı
cilek
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen cilek »

Rok. :) ama ikisini de dinlerim, duruma göre değişir. Seçim yapmam gerekirse eğer, şu an ikisinden birini dinliceksin ! derlerse ;) rok derim.
[b][size=84]
haberini sal kara bahtlım
beni yanına al yarası saklım
üzerime hatıran yağıyor
bu yokluk yaktı bizi
..[/size][/b]
Kullanıcı avatarı
mosed
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen mosed »

rock
Kendi kendimizle yarışmadayız, gülüm.
Ya ölü yıldızlara hayatı götüreceğiz,
ya dünyamıza inecek ölüm.
N.Hikmet
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
SeNSiZiM
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen SeNSiZiM »

ikisine dinlerim ama asiri deil genelde arabesk dinlerim ama illaki muzik denince belirli bir tarz dinlenmesi gerekmiyor insanin ruh haline gore hangi tur hosuna giderse onu dinler
[color=#fffff5]][shadow=#ff0088][b][size=159]GiDi$iN SoNuMuN Ba$LaNGiCi oLDu....

SeN GiTTiN, BeN BiTTiM!...[/size][/color][/shadow][/b]
Kullanıcı avatarı
Affedilmeyen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Affedilmeyen »

Bence bu yanlış ve sorulmaması gereken bir soru. Güzel müzik ve güzel sözler içeren rock parçalar da rap parçalar da fevkalade dinlenebilir. Rock mı rap mi diye, gereksiz polemikler çıkarmaya lüzum yok. Siyasi bir mesele değil ki bu, illa birbirinin karşıtı olacak diye bir kaide yok.
Saygılarımla...
Başına bir silah daya ve duvarları beyninle boya.
Kullanıcı avatarı
Lovemetalic
Slow Friend
Slow Friend

Aslında...

Mesaj gönderen Lovemetalic »

Raple rock değil de raple metal aslında zıt.
Ben metalciyim fakat işini iyi yapan beğendiğim rapperlar da var.Mesela Sagopa Kajmer.Onun için sırf müzik türüne değil de biraz da şarkıcıya bakmak lazım diye düşünüyorum...
LINKIN PARK FAN
Splixfox
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen Splixfox »

ROCK