Rocky 58 yaşında geri dönüyor

Vizyondaki filmler, tiyatrolar, haberler..
Kullanıcı avatarı
Alamut
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Alamut »

Beyazperdenin ‘efsane boksörü’ Rocky Balboa, altıncı kez ringlere dönüyor. Ünlü aktör Sylvester Stallone, filmin senaryosu üzerinde çalıştığını ve seyirciyle buluşmaya kararlı olduğunu açıkladı.

Filmi çekmeleri için MGM film şirketinin yetkilileriyle görüşen 58 yaşındaki aktör, ‘Rocky’ serisini çok özlediğini belirtti.
İnsanların, hayatı sürekli yokuş yukarı çıkılan ve her an savaşılan bir arena olarak gördüğünü ifade eden Stallone, “Böyle olduğu sürece insanlar hiç yaşlanmaz. Yeni filmim ‘Rocky 6’, 50’sine gelen ve hayata ‘Ben değil, sen yaşlandın. Çekil önümden’ diyenlerin filmi olacak” dedi.
Kendisinin, hayata “Ya yanımda olursun, ya da önümden çekilirsin. Ben bu savaştan vazgeçmiyorum” dediğini belirten ünlü aktör, filmin sonunda da izleyici için özel bir mesaj vereceğini kaydetti.

BALBOA İLE 76’DA TANIŞMIŞTIK
İlk Rocky filmini 1976 yılında 30 yaşındayken çeviren Sylvester Stallone, daha sonra sırasıyla 1979’da ‘Rocky 2’, 1982’de ‘Rocky 3’, 1985’te ‘Rocky 4’ ve son olarak da 1990 yılında ‘Rocky 5’ için kamera karşısına geçmişti.
Uzun süredir kamera karşısına geçmeyen Stallone, şu günlerde televizyon için ‘The Contender’ adlı bir boks şovu hazırlıyor....
Hani kurşun sıksan geçmez ya geceden...
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Rocky serisinin herkesin yaşam felsefesine birşeyler katabilecek bir seri olduğunu düşünüyorum. Ne zaman seyretsem kendimi iyi hissederim, seriyi seyrettiğinizde ayrıca 70'li yıllardan günümüze bir yolculuk yapmış olursunuz evet Rocky'nin 2000'li yıllardaki halini bende merak ediyorum doğrusu gerçekten kaçırılmaması gereken bir yapım olacağından eminim. İnsanlar bu yazdıklarım üzerine beni eleştirebilirler ama Rocky bir boksörden çok öte birisidir onun için box hiçbir zaman bir amaç değil araç olmuştur, anlatmaya çalıştığı şey kesinlikle şudur bu bir vurdu kırdı, dövüş filmi değildir hayat mücadelesinin ta kendisidir ...

Bu hayatta herkes şampiyon olmak ister ikinciliğe razı olan zaten baştan kaybetmiştir ...
Kullanıcı avatarı
Romulus
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Romulus »

Bence cok super konustun kilahmet kardes. bana sadece vayyy beee demek duser. Insallah dedigin gibi 2000li rocky gormuruz.
[b][glow=red][color=yellow]Ah Keskem Keskem of keskem keskem [/color][/glow][/b]
Kullanıcı avatarı
maxJackal
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Mesaj gönderen maxJackal »

süper haber..
efsane geri dönüyor ve kimse de olumsuz konuşamaz sanırım..
Rocky gerçek bir efsaneydi..
her film ayrı bir güzellikti..
umarım 6 numara Devam Filmi statüsünde olmaz..
[color=darkred][b][size=125]maxJackal[/size][/b][/color] | [color=green]Bilgi Paylaştıkça Artan Hazinedir...[/color]
[b][url=http://www.TurkBilgi.web.tr]www.TurkBilgi.web.tr[/url][/b] : Türkçe phpBB Paylaşım Platformu
Kullanıcı avatarı
Alamut
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Alamut »

"Bu hayatta herkes şampiyon olmak ister ikinciliğe razı olan zaten baştan kaybetmiştir ..." demiş Ahmet. Bunun geçerli olmadığına dem vurmak isterim. İdelerin, egoların kent yaşamının o yoğun baskısı altında klamayanlar için nasıl geçerli olabilirki bu. Ben yaşamım boyunca hissetmedim birinci ya da en ön saflarda ipi göğüsleme arzusunu. Eksikliğini de hissetmedim. Yanımdan gelip geçenlere gülümseyerek baktım. Başarılarımda oldu başarısızlıklarımda. İçim de acıdı, yüzüm de güldü. Erdemli bir kır gezmesini yarış atı olmaya tercih edenlerdenim. Tasavvuf da, ozanlar da , inançlar da bunu öğütlemez mi. Neden 1. olayım. Elele ilerlemek varken. Ben bundan yanayım, memnunum...
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Benim demek istediğimi yanlış anladın o zaman şöyle anlatayım öyle birşey ki işte sen belki 2.'liğide istiyor olabilirsin ama ikinci olabilmek içinde birinci olmayı istemelisin anlatmak istediğim bu 3. olabilmek için 2. olmak için çalıştığın gibi çalışmalısın bunu ben söylemiyorum bu, dünyanın kuralı ; sen önünü kış tut yaz gelsin manasında ... sınavdan 50 alıp geçmek için çalışırsan hiç bir zaman 50 alamazsın ben her sınava 100 alabilmek için çalıştım ama yüz aldığım sınavaları saysan bir elin parmaklarını geçmez, kim bilir belki bu senin kaderin, senin şansızlığın, senin kabiliyetsizliğin de diyebilirsiniz ama benim bugüne kadar öğrendiğim en önemli kurallardan biri budur bu dünyada ...
Kullanıcı avatarı
Alamut
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Alamut »

Liberalizm :) bu anlamda iydir.