Nikáhtan bir saat önce tecavüzden tutuklandı

Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Nikáhtan bir saat önce tecavüzden tutuklandı

Mesaj gönderen Eternity »

ResimAdana’da hac organizasyonu yapan, biri resmi nikáhlı, diğeri nikáhsız iki eşi de geçen yıl iki ay arayla ölen 79 yaşındaki M.M., üçüncü eşiyle evlenmesine bir saat kala, polis tarafından 11 yaşındaki bir kıza tecavüz suçlamasıyla gözaltına alındı.

YURT Mahallesi’nde yan yana üçer katlı iki evi bulunan ve evlerinden birini, ‘Nagihan Umre ve Hac Organizasyon Bürosu’ olarak kullanan Bağ-Kur emeklisi Hacı M.M.’nin geçen yıl ilk eşi Gürcü, ardından da nikáhsız eşi Narin Maaşoğlu hayatlarını kaybetti. M.M., kira karşılığı ev işlerini yapan 49 yaşındaki A.Ü.’nün evinin temizliğini ve yemeğini pişirmesi için çalışmaya devam etmesini istedi. M.M., bu arada yedi yıl yanında sekreterlik yapan 55 yaşındaki Gülsüm Y. ile evlenmeye karar verdi. Geçen perşembe günü saat 14.00’de Nikáh Memurluğu’ndan randevu aldı. Ancak M. nikáh için hazırlanırken, saat 13.00’de ‘tecavüz’ suçundan gözaltına alınınca şoke oldu. Kiracısının ilköğretim 6’ncı sınıf öğrencisi kızı G.Ü.’ye tecavüz ettiği iddiasını kabul etmeyen M. çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı. Anne A.Ü. de polise verdiği ifadesinde ev sahibi M.’nin kızına nasıl tecavüz ettiğini şöyle anlattı:

‘Eve temizliğe gittiğim için küçük kızım G.Ü. bürosunda M.M.’ye çay, su veriyordu. Geçen pazar günü yanıma gelip bana, ‘Senin kızdan şüpheleniyorum. Bisiklet sürüyor. Kızına baktım. Açığı var’ dedi. O anda şok oldum. Hemen doktora götürdüm. Bakire olmadığı anlaşılınca kızım polise her şeyi anlattı. Kızıma tecavüz etmiş. Şikayetçiyiz.’

Hürriyet
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Eternity »

aklıma 'züğürt ağa' filmindeki kulağına dokunup 'ben karı istirem' diyen yaşlı karakter geldi. neyse, klasik yorum yapayım. 'vay sapık vay! yaş 70 iş bitmemiş!'