Forumlara Mesaj Yollarken Türkçe Karakterlere Dikkat!!

Forum yöneticileri tarafından yapılan duyurular.
Kullanıcı avatarı
a-hakan
Slow Friend
Slow Friend

Tebrikler

Mesaj gönderen a-hakan »

Güzel Türkçemizin güzel kalması adına alınmış karar için tebrikler...
Kullanıcı avatarı
elk2msm
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen elk2msm »

güzel yazmışşın da 'harleri' değil 'harfleri' demek istediğini varsayıyorum. Bende bunu okumuşşun varsayacağım. ilginize teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
cinomen
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen cinomen »

teşekkürler
Kullanıcı avatarı
salimcan22200
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen salimcan22200 »

ii takdir ettim bunu
Did My Time
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Bu bir emir ya da ceza değildir.Bu forumun kuralıdır.Bana katılmayan kişilere de bir sözüm olacaktır:

Bu forumda yazılan yazıları okuyan insanları düşünmek gerekirse herkesin kendi kafasına göre yazdığı yazıları kimse okumak ya da okuyabilmek zorunda değildir.Bu kurala uymayan foruma girmez, ya da mesaj yazmaz.Kimseyi zorla tutmuyoruz burada.Atılmak isteyenler de gereken işlem yapılacaktır.Başka forumlarda istediğiniz gibi konuşabilirsiniz.Bu platformun işleyişi böyledir.Kurala uymayan 1000 tane üye gitsin fakat Türkçemizi katletmeyen ve kurallara uyan 10 tane üye kalsın bu forumda ben buna razıyım.

Kendi algıladığınız gibi yorumlamayın olayları.Kurallar aynen geçerlidir.Bu kuralları istemeyen ya da uymayan arkadaşlara bol şans diliyorum..

BİZİM AMACIMIZ FAZLA KULLANICIMIZIN OLMASI VE BU İŞTEN PRİM YAPMAK DEĞİLDİR.KURALLARA UYAN 5 KULLANICI OLSUN DİĞERLERİ HİÇ OLMASIN.

Bu arada bana katılmayan kişileride görüyorum ki mesaj sayısı 4 ya da 5 i geçmeyen bir çok forum sitesi dolaşan sonra da gelip burda imaj ya da fark yaratmak için (sırf bişeyler yazmış olmak için) gelen üç beş azınlık..Sizin demenizle kurallar değişemeyecek malesef, hepiniz de uzaklaştırıldınız buradan.

Bizim kaliteli, saygılı kullanıcılara ihtiyacımız var, fark yaratmaya çalışan 1 kaç kişiye ihtiyacımız yok.Bu sitenin işleyişi de böyledir.İnternet sizin internetiniz o da sizin özgürlüğünüz.Bu forumda o özgürlüğü aramayın, katı kural değildir bu ayrıca.Türk milletinin görevidir.
Hangi yabancı İngiliz yada Alman sitelerinde bu tarz anlaşılmayan yazılar gördünüz sorarım size?

Türkçe Yazmayı ya da konuşmayı bilmiyorsanız kısa ve öz olarak söylüyorum DEFOLUN!

Diğer arkadaşlardan bu yazdıklarım için özür diliyorum..
En son taNGo tarafından 24-08-2005 17:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Dreams
Kullanıcı avatarı
chosen
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen chosen »

TÜRK FORUMU BU KONUDA TEBRİK EDERİM.BENDE BU KONUDA DİKKAT EDECEM :(
Kullanıcı avatarı
fatihkutay
New Friend
New Friend

Çok doğru bir karar!!!

Mesaj gönderen fatihkutay »

Tebrikler site yöneticileri.(Bazen dil batı avrupacada kalıyor bozuk çıkabilir bozuk çıkarsa lütfen atmayın)Yani böyle bir karar güzel bir karar.Önce Türkçe sonra İngilizce.Ve birşey soracağım.Örneğin araba yazarken yanlışlıkla arba yazarsak atılırmıyız? :o
İşe yarayan bir çivi işe yaramayan bir elmastan daha iyidir.
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Hayır yanlış anlaşılma bu yüzden oluyor zaten.Ben bir mesajında abartı şekilde yanlış, anlamsız yazanlar için böyle bir şey söyledim.Tabiki her insan hata yapar öyle ufak tefek hatalar için böyle bir şey tabi ki söz konusu değildir.

Buyrun size bir örnek.Kararı kendiniz verin: http://www.turkiyeforum.com/viewtopic.php?p=93839#93839
withoutgirls yazdı:yoq yaa bu 2 bucuk aydır flan war yine konusuyoz amacoq deil anlattımbişte
arada sık deil mesele şimdi
Bana katılmayanlara inanamıyorum ben.Yok cezaymış, mahkeme kararıymış.Sanki hapse attıracağız.İnternet ortamı arkadaşlar burası biraz mantıklı olalım..
Dreams
CaGLa2

Mesaj gönderen CaGLa2 »

cogunluk la herkes tango' ya katılıyor bende elbette sanırım benim anlatmak istediğimi ifade edemedim her insanın bazen dikkatsizligine gelebilir ve hatada buluna bilir bu kişileride aynı sonuc bekleyecek sanırım..
Kullanıcı avatarı
commando
R.Ö.Y. 1. Etap Şampiyonu
R.Ö.Y. 1. Etap Şampiyonu

Mesaj gönderen commando »

salimcan22200 yazdı:ii takdir ettim bunu

Ciddi misin?
[b] Biri Ecdadima Küfrettimi boğarim.
Boğamasamda yanımdan kovarım..
Yumuşak başlıysam kim dedi uysal koyunum..
Kesilir ama çekmeye gelmez boynum..
Mehmed Akif Ersoy [/b]
Kilitli