Polat Alemdar / Mafya babası değil, diplomat

Televizyonda izlediğimiz yerli diziler hakkında yorumlar, tartışmalar, paylaşımlar.
Kullanıcı avatarı
3DKim
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Polat Alemdar / Mafya babası değil, diplomat

Mesaj gönderen 3DKim »

Resim
Koç Üniversitesi öğrencileri, 'Yılın En İyi Aksiyon Dizisi' olarak 'Kurtlar Vadisi-Pusu'yu seçti. Törende Necati Şaşmaz, "Polat aslında diplomat. Onu örnek alarak diplomat olanlar var" dedi...

'Kurtlar Vadisi-Pusu' dizisinin oyuncuları önceki gün Koç Üniversitesi'ne gitti. Üniversite öğrencilerinin 'Yılın En İyi Aksiyon Dizisi' seçtiği yapımın oyuncuları Mustafa Üstündağ, Necati Şaşmaz, Sema Öztürk, Zafer Algöz ve Ragıp Savaş gençlerle biraraya geldi.

Günaydın'ın haberine göre, Törende en büyük ilgiyi Muro karakterini canlandıran Mustafa Üstündağ gördü. Öğrencilerin yoğun sevgi gösterileri arasında salona giren Muro, "Annenizin taklidini yapar mısınız?", "Bize bir şarkı söyler misiniz?" istekleriyle karşılaştı.

Resim
İYİ BİR OYUNCU DEĞİLİM
Törende dizinin Polat'ı Necati Şaşmaz da gençlerle bol bol sohbet etti. Şaşmaz, altı yıldır bu dizide oynadığı için başka bir projede yer alamadığını söyleyerek, her geçen bölüm, oyunculuğunu geliştirdiğini de açıkladı. Şaşmaz, açıklamalarıyla dikkat çekti. Henüz iyi bir oyuncu olamadığını söyleyen Şaşmaz, "Başlarda da çok eleştirdiler ama her zaman en iyisi olmak için çalıştım. Beş yıllık tecrübeden sonra da kendime hakaret etmek istemem. Artık ben bir oyuncuyum" dedi. Şaşmaz, Polat karakterini canlandırırken artık kendi sesini kullanmak istediğini de söyledi. Polat'a bir aşinalık olduğu ve insanların Polat'ı o sesle dinlemek istediğini belirten oyuncu etkinlikte sık sık sesini bile değiştiremediğinden yakındı ve "Yapımcı tarafım da onun değişmemesi gerektiğini düşünüyor" diye konuştu.

73 DAVAMIZ VAR!
Ünlü oyuncu dizinin başarısını senaristlere bağlayarak, 'Kurtlar Vadisi'nde bugüne kadar dokuz yönetmenin, yapımcının hatta isminin değiştiğini ama senaryo ekibinin aynı kaldığını hatırlattı. Şaşmaz, canlandırdığı karakterden etkilenerek suça karışan insanlar olduğunun hatırlatılması üzerine de şunları anlattı: "Bizim konuyla alakalı 73 davamız var. Avukatlarımız, 'Polat'a özendim şöyle yaptım' diyerek medyanın üçüncü sayfasında çıkan haberlerin asılsız olduğunu araştırmak için o olayların olduğu illere gittiler ve gerçeği yansıtmadığını gördüler." Şaşmaz, dizideki Polat karak- +terine ilişkin şu sözleriyle de son noktayı koydu: "Polat aslında bir diplomat. 'Senin sayende diplomat olmayı tercih ettim' diyen çok arkadaşım var!"

Kaynak: Mynet
We're having too good of a time today, we ain't thinking about tomorrow..
Kullanıcı avatarı
karaoglan9494
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen karaoglan9494 »

polat alemdar diplomatta değil istanbulda dünyaya gelip sonradan yüzü değiştirilip mafyayı çökertmesi için yollanmış bir ajan