İzlediğiniz filmler hakkındaki düşünce ve yorumlarınız...

Vizyondaki filmler, tiyatrolar, haberler..
Kullanıcı avatarı
dEEp
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen dEEp »

Şimdi iki koldan yüklenmek pek olmuyor.. :} Oluyorsa da ayıp olur,günâh olur..
Gideriz gitmesine fakat anlatmak istediğim,farklı bir anlama sahip..Yani değeceğinden emin olmak isterim -Eternity demişse,eminimdir..- ben bu konuda,ha geneli belki öyle düşünmez.."Sinemadır bu,gidilir her yolda.." diye düşünür,şahsen düşünemem,ne bileyim..

Gideriz gideriz..
Ne dava haramisi, ne entelektüel sanat çığırtkanı, ne ütopya devşirmeni. Kuş olup uçtuk semaya..
Kullanıcı avatarı
SeLvi
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen SeLvi »

çabuk gidinn hemen izleyin :P

gerçekten bizden bir film ilk karesinden başlıyor sizi etkilemeye ve son karesine kadar hiç sıkmıyor. ben hiperaktif olduğum halde kalkamadım yerimden dikkatlice izledim bazı yerlerde gülüyorsun bazı yerlerde hıçkıra hıçkıra ağlamak istiyorsun. Arşivime eklemek istediğim öve öve bitiremeyeceğim ve evde hüngür hüngür ağlayarak izlemek istediğim bir film..
[b]Kanla karışık yağmurlarla üstümüze özgürlük yağıyor gökyüzünden, ölmeyi öğrendim ben daha yürümeyi öğrenmeden...[/b]
Kullanıcı avatarı
SeLvi
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen SeLvi »

ayrıca "kelebek etkisi" de çok beğendiğim bir filmdir ama çok dikkatli izlenilmesi gerekiyor. İnsanı oda taa derinden etkiliyor..
[b]Kanla karışık yağmurlarla üstümüze özgürlük yağıyor gökyüzünden, ölmeyi öğrendim ben daha yürümeyi öğrenmeden...[/b]
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

Oooo izledim kelebek etkisini ben. Bencede izlenmesi gerekir.Mükemmel bi film.
Başkaları gitmiş olur, gidince;
Bir sen yakınsın, uzakta kalınca..
Kullanıcı avatarı
Fatalrhymer
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Fatalrhymer »

Bu akşam Şeytan Çarpması'nı izledim.Babam ve oğlum gibi övgü almış bir alternatif varken "korku filmi sinemada izlenir" tabusuna uydum.Klişeleşmiş ‘şeytan çıkarma’ ayinlerinden birini izlemeyi umarak gittim filme.ama umduğumun aksine filmin büyük kısmı duruşma salonunda geçiyor.Özellikle flashbackleri yetersiz kalmış yada kelebek etkisi gibi flashbackler üzerine kurulmuş bir filmden sonra tat vermedi bana.senaryosu da gerçek bir olaydan yola çıkılarak kaleme alınmış. son olarak da filmin sonu kötü bağlanmış
Kullanıcı avatarı
aaKe
R.Ö.Y. 2. Etap Şampiyonu
R.Ö.Y. 2. Etap Şampiyonu

Mesaj gönderen aaKe »

Şeytan Çarpması'nı bende izledim cumartesi günü.Gerçekten filmin çoğu duruşma salonunda geçiyor.İzleyici basit numaralarla korkutulmuş (sessiz bir anda aniden çıkan yüksek bir ses mesela) ve insanı pek etkilemiyor.Şahsen Exorcist'in 2.si bu filmden daha güzeldi -yada 1.si-.Gerçek hayattan alıntı bir hikaye olması ne kadar merak uyandırsada film belli belirsiz bitmiş.
[size=75][color=grey][b]I found her...[/b][/color][/size]
Kullanıcı avatarı
enougH
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen enougH »

Müthiş bir film BABAM VE OĞLUM.Eee ne de olsa Mustafa Altıoklar'ın bir filmi tabi ki güzel olacak.Çok duygusal ayrıca ya da ben çok etkilendim uzun bi süre ağladım.Herkese de tavsiye ederim.
[img]http://img72.imageshack.us/img72/4144/enough7zo.gif[/img]
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

Kızın şeytan çarpması sonucu girdiği şekiller ürküttü ve etkiledi beni ...
Başkaları gitmiş olur, gidince;
Bir sen yakınsın, uzakta kalınca..
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

enougH yazdı:Müthiş bir film BABAM VE OĞLUM.Eee ne de olsa Mustafa Altıoklar'ın bir filmi tabi ki güzel olacak.Çok duygusal ayrıca ya da ben çok etkilendim uzun bi süre ağladım.Herkese de tavsiye ederim.
Çağan Irmak olmasın o :)
Dreams
Kullanıcı avatarı
enougH
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen enougH »

Evet pardon ya bu ara fazla film izledim karıştırır oldum artık :)
[img]http://img72.imageshack.us/img72/4144/enough7zo.gif[/img]