Korku filmlerinden korkar mısınız?

Vizyondaki filmler, tiyatrolar, haberler..
Kullanıcı avatarı
vega
Fast Friend
Fast Friend

Korku filmlerinden korkar mısınız?

Mesaj gönderen vega »

İnsanlar korkmayı sever mi? Seviyor olmalılar ki Hollywood korku ve gerilim filmlerine yatırım yapıyor. Adrenalin iyidir...

Siz en çok ne tür korku filmlerini seversiniz? Kanın gövdeyi götürdüğü türler mi, yoksa şeytanın elini kolunu sallayarak aramızda dolaştığı filmleri mi? Çeşit çok, seç beğen al
Ya da "korkmayayım gerileyim o da bana yeter" diyenlerden misiniz?

Favori korku-gerilim filmlerinizi alalım, hadi bakalım!

benimkiler;
gerilimde Gothica
korkuda Dark Waters
Somewhere under the sun...
arven

Mesaj gönderen arven »

Ben çok korkağım zaten.Böö deseler yeter bana :P Ama en çok şeytanın aramızda elini kolunu sallaya sallaya gezdiği filmlerden çok korkarım.Bi de zombie li filmlerden :)
Kullanıcı avatarı
vega
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen vega »

Film adı ver arven, en çok tırstığın, belki bi süre etkisinden çıkamadığın film hiç olmadı mı? Mesela izlediğim ilk jaws yüzünden hala sahip olduğum cici bi fobim vardır. Boş denize giremem...
'Evet isim ver bakiim :)
Somewhere under the sun...
arven

Mesaj gönderen arven »

HALKA bi de Şeytanın Dönüşüydü galiba yanlış hatırlamıyorsam (böyle kızın kafası 360 derece dönmüştü o filmde hala unutmadım):P
Kullanıcı avatarı
sevgi
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen sevgi »

ben fazla kotkmam
Aşk caddesinde seninle yürürken, ayrılık yağmuru yağdı birden, şemsiyesiz kaldık ve ikimizde sırılsıklam olduk

[img]http://www.110bazar.com/sad.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
MoDeNA
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen MoDeNA »

fazla korkmam! korku filmi ismi olarak aklımda tam bişey yok ama şeytanla ilgili ya da üstün varlıklarla ilgili yapılan filmler ilgimi çer
Kullanıcı avatarı
ÖnemsizZ
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen ÖnemsizZ »

ya ben korkuyorum yani ama seviyorum ne yapim o korku benim hoşuma gidiyor acıkcası en cok korktuğum film ve hala sonunu izleyemedim tek film var o GAREZ diye bir film japonların yaptığı beni cok etkilemişti ne yapim hem seviyorum hemde korkuyorum yane bir bakıma heyecanlı oluyor yawss
[b]I am a nobody, and nobody is perfect; therefore I am perfect...[/b]
Kullanıcı avatarı
commando
R.Ö.Y. 1. Etap Şampiyonu
R.Ö.Y. 1. Etap Şampiyonu

Mesaj gönderen commando »

Korkmam ama Hennibal serisini zeki bi sapık oldugu için midir nedir severim.
[b] Biri Ecdadima Küfrettimi boğarim.
Boğamasamda yanımdan kovarım..
Yumuşak başlıysam kim dedi uysal koyunum..
Kesilir ama çekmeye gelmez boynum..
Mehmed Akif Ersoy [/b]
Kullanıcı avatarı
aaKe
R.Ö.Y. 2. Etap Şampiyonu
R.Ö.Y. 2. Etap Şampiyonu

Mesaj gönderen aaKe »

Korku filmlerinden korkmam yalnız böyle sessizlikte birden yüksek ses çıkarya sinemada ondan irkiliyorum sadece..
Filme gelince kanın gövdeyi götürdüğü film değilde şeytanlı,zombili filmleri severim daha çok..
[size=75][color=grey][b]I found her...[/b][/color][/size]
Kullanıcı avatarı
rft
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen rft »

korku filmlerinden korkmam..zaten ne olacağını biliyoruz,ne heyecanı var ki ? ..ordan birisi çıkıp kafasını,gövdesini koparıcak veya ne bilim freddy kruger modlarına girip, kendi parmaklarını kesecek..hep klasik şeyler bunlar..ben asıl gerilim filmlerini severim..mesela "panic room" güzel filmdi..veya resident evil serisi fena gitmiyor..bunun dışında,commando_ ya da katılmıyor değilim..kuzuların sessizliği ve hannibal daki mükemmel oyunculuğuyla anthony hopkins,gerçekten de kendini sevdirmişti bana :P bi de küçükken (5-6 yaşlarında) nightmare on elm street i gizlice izler,korkardım :) belki de filmi gizlice izlemenin verdiği adrenalinden olsa gerek,acayip hoşlanırdım :) ayrıca robocop izlerken de korktuğumu hatırlıyorum :) filmin hangi bölümünde olduğunu anımsamıyorum ama bi sahnede,adamın teki asit in içine düşüp eriyordu..bayaa hoş bi sahneydi :P benim de aynı anda içim eridi tabii,sonra ne yaptım tv kapattım heralde..sonrada bi baktım büyümüşüm : P (evet kötü bağlantım yazının sonunu ama fazla uzatmak ta istemiyorum konuyu,bitti. P)
readme.txt

[size=34]Eğer bu yazıyı okuyabiliyrsanz,ya matrix'e falan girdiniz ya da ileri derecede hipermetropsunz(böö) :p
msjımı beğenmeyip te kem küm edenler,dünyayı kurtarmak için gerekli bilgiyi,google'da bulabilrler :p (böö #2)[/size]