DÜŞÜNDÜĞÜN YERDESİN

Vizyondaki filmler, tiyatrolar, haberler..
hava840
New Friend
New Friend

DÜŞÜNDÜĞÜN YERDESİN

Mesaj gönderen hava840 »

Yönetmenliğini Ahmet YILMAZ'ın yaptığı "DÜŞÜNDÜĞÜN YERDESİN" Kısa film çok dikkat çekici konusu ile gözleri üzerine topladı.

Facebook ta yayınlanan bir kısa film çok dikkatimi çekti. Benim gibi dikati çekilen 2000 kişi vardı kısa filim okadar güzel işlenmişki, düşünemedim bile. Taki 2 kez filmi izledişkten sonra anladım evet filim gerçekten çok güzel herkezin izlemesini isterim.

Hayal kurmak çok kolay fakat bu ekip öyle hayal kurmuşki, okyanuslar ötesini yanı başımıza getirmiş. Filim taksim Metrosunda başlıyor, bir üniversite öğrencisi büronjür dikkatni çeker 2023 hayal et yarışması yazıyordu genç defterinin arasına koyar büronjürü eve gider ders arasında düşünür taksim metrosundan içeri girer ve yazıları görür tokyo paris işaretleri ve o sırada cinli bir adam tokyoya nasıl gide bilirim diyor. genç tarif ediyor. En çok sevdiğim bölüme geldim. Genç metro içine giriyor kapılar kapanıyor ve ses duyulur. Bir sonraki durağımız kuzey kıbrıs evet yanlış anlamadınız Kuzey kıbrıs Taksim Meydanından kıbrısa gidiyor metro. Çok güzel bir fikir yazan arkdaşları ve çeken yönetmeni kutluyorum. Yüreğinize sağlık.

01.04.2011
Haber Ajans

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir