Film başlamadan önce reklam süresine sınır

Yazar: »


Sinema/Tiyatro forumunda bulunan Film başlamadan önce reklam süresine sınır konusunu görüntülüyorsunuz...

Vizyondaki filmler, tiyatrolar, haberler..

Film başlamadan önce reklam süresine sınır

Mesajgönderen taNGo » 21-12-2018 22:03

TBMM Başkanlığı’na sunulan yeni kanun teklifi ile sinemalarda gösterilen filmler başlamadan önce en fazla 10 dakika reklam yayınlanabilecek.

Resim

Sinema filmlerinin değerlendirilmesi ve sınıflandırılması ile desteklenmesi hakkında kanunda değişiklik yapılmasına dair kanun teklifi TBMM Başkanlığı’na sunuldu. Kanun teklifine göre; sinemalarda film başlamadan önce yayınlanacak reklam süresinin en fazla 10 dakika olması ve yerli film yapımcılarına belirlenen oranda maddi destek sağlanması planlanıyor.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3922
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Sinema/Tiyatro

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

cron