KNiGTH oNLiNe

Knight Online hakkında genel bilgiler tartışma ve paylaşım.
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

Oynamadığım halde sevmez oldum oyunu.Kardeşim sayesinde her daim müziğini duymak...Gece bilgisayar açık uyumak, gündüz dışarda iken bilgisayrı açık bırakıp evden gitmek vs...Enteresan..
Başkaları gitmiş olur, gidince;
Bir sen yakınsın, uzakta kalınca..
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Hayatımda gördüğüm en saçma en boş oyun ama bırakamıyorsun sigara benzeri.. Bilmiyorum yani sonunda nolcak okullarda açılıyor az kaldı bırakamazsam durum sakat.. Geçen gün bizim serverın kralı kavga etmiş yengeyle (30 yaşındaydı sanırım adam/çocuk oyunu değil yani 52 yaşında oynayan vardı görmüştüm) oyun yüzünden sanırım adam içmiş içmiş sapıtmış üstten mesaj yazıyordu bana küfredin, herkes tarkanın bilmemne şarkısını açsın hepbirlikte söylüyoruz, atlara bak dıgıdık dıgıdık gidiyorlar hebelehübele artık kafayı sıyırmış. Durum vahim yani. Dilemma kardeşin kaç yaşında oyundan uzaklaştır onu yazık günah çıksın dışarda arkadaşlarıyla dolaşsın söyle ona anlat. Bana göz kulak olcak bir abim ablam olmadı hiç :D
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

Seninle yaşıt kardeşim.Hatta bu başlıktan bir tane daha varmış farketmeden yazdım bende.Orada yazmış kendileri...Rastladığım kadarıyla bu oyunu oynayanlar 16 civarlarında.Benim gördüklerim en azından bu şekilde.Annen baban uzaklaştırsın seni de :) Okullar açılsın da ister istemez brakacaksınız.Ya da olmadı artık köşe başlarında internet kafelerde sürünür gidersiniz.Evde internetiniz kesilir filan mazallah : ))
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

16 yaşsa kendi düşünsün o zaman :) kendi kendine bulması lazım yoksa bana herkes diyor bırak şu oyunu, demekle olmaz. 10 yaşından itibaren başlıyor millet oynamaya onlara gene hepten acıyorum benim yaşıma gelince ne hale gelcekler kimbilir :P
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen DiLeMmA »

Vallahi öyle bir yaştasınız ki.Bazı şeylere kafa mükemmel çalışıyor , bazısına gelince tamamen çocuk gibi hareket ediyorsunuz.Ehh Allah kurtarsın :D
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Ergenliğe geçiş aşaması. Hangi şekilde davranmak işimize yarıyorsa öyle davranıyoruz, şımarıklıkta sınır yok, bilgiçliktede :P
enjoy the silence..