Birseyler Yapabilirsiniz...!

Bu forum aracılığı ile almak veya satmak istediğiniz her türlü ilanı verebilirsiniz. Ayrıca iş verenler ya da iş arayanlar bu forumu kullanarak ilan verebilirler.
Not: Bu forumda yazılan ilanlar sadece tarafları ilgilendirir.Türkiye Forum yönetimi bu ilanlardan sorumlu değildir/tutulamaz.
yenibiriskur
New Friend
New Friend

Birseyler Yapabilirsiniz...!

Mesaj gönderen yenibiriskur »

30 yildir BESLENME VE GIDA sektorunde DÜNYA,nin lideri.En iyi is firsatini ve kariyeri sunmaya devam ediyor...

* Internetten ve Burolarimizdan part- time full-time calisacak yönetim,yönetim danismanlari ve danismanlar

* Ekip olusturma,sevk ve idaresinde kilit rol ustlenecek, ozguveni olan,liderlik vasiflarina sahip bay/bayanlar.

IS ARAYISINIZA CIDDI ISENIZ Sizi bu noktada sirket tanitim seminerlerinde gerceklesecek olan ve firmamiz, bulundugumuz sektor ve calisma pozisyonlari hakkinda ayrintili bilgi veren bir prezentasyona ( bilgilendirme sunumumu) http://www.yenibiriskur.com/ sitesinden online basvurularinizi yapabilirsiniz.

NOT:PAZARLAMA,SIGORTACILIK,CALL CENTER YADA KAPIDA TANITIM TARZI BIR IS DEGIL !!!
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.