Burcunuzun kadını mısınız?

Burçlar ve yıldız falları ile ilgili her şey.
Kullanıcı avatarı
fanta
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Re: Burcunuzun kadını mısınız?

Mesaj gönderen fanta »

Nefertiti yazdı:

BALIK KADINI

"Sürekli gerçeklerden kaçıyorsun." Hemen hemen yaşamınızın her döneminde bu sözcüğü duymuşsunuzdur. Yanlış da sayılmaz. Yaşamın gerçekleri sizi pek ilgilendirmez. Yine de çalışıp didinmek, hayatın dikenli yollarında ilerlemek konularında çok zorlandığınız söylenemez. Bunun sırrı bu

dünyada kendiniz dahil hiçbir şeyi ciddiye almamanızdadır. Siz soyut olan herşeye ilgi duyarsınız. Bulunduğunuz ortamlarda sempatikliğiniz ve sevecenliğiniz ile pek çok arkadaş edinirsiniz. Can sıkıcı ortamlarda ise şayet uyuyakalmazsanız saatlerce kalabilirsiniz.

Kimsenin üzülmesine tahammül edemezsiniz. Kendinizi tam olarak veremeseniz de yardıma ihtiyacı olanların hemen yanında olursunuz.

Hayal dünyanız o kadar geniştir ki karşınızdakiler sizi ancak bir sanat dalı ile uğraştığınız zaman anlayabilirler. Aksi takdirde onlar için tam bir muammasınızdır. Sanatın tüm dallarında mutlaka başarılı Balık kadınları bulunur.

Duygusal yaşamınızda sevecenliğiniz, cana yakınlığınızla kolayca sever, sevilirsiniz. Tabii platonik aşkların peşinden gitmeyi bırakırsanız.

Anahtar sözcüğünüz: "İnsan büyük ve küçük sonsuzluk arasına sıkışmış bir toz parçasıdır."
valla forumda kadın azaldı bari bizde comic gibi sevgililerimize bakalım gerçi benim yok ama eski kızarakdaşıma uyuyor mu diye bakaytım dedim sonuç alakası yok :) sakın yanlış anlasılmasın sorun burçta değişl zaten eski kız arkadaşımda:D
[b]Bütün renkler aynı hızda kirleniyordu, birinciliği beyaza verdiler...[/b]
Kullanıcı avatarı
nicksizz
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen nicksizz »

terazi burcuyum ama diğer hava grubu burçlarına da benziyen taraflarım çok. özellikle de kovaya
Kullanıcı avatarı
cRyStaLL
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen cRyStaLL »

TERAZİ KADINI

Karmaşa, şiddet, kavga, gürültü... Hayır! Yaşamınızda asla bunlar olmamalı. Siz barış, uyum ve huzur kadınısınız. Tartışmaları yatıştıran, ayrılanları barıştıran mutlaka siz olursunuz. Girdiğiniz her mekana uygun bir kıyafet, size eşlik eden uygun bir partner olur. Aile ve iş yaşamınıza eşit zaman ayırabilmeyi başaran nadir burçlardansınız. Ayrımcılığa tahammül edemezsiniz. Arkadaşlarınıza, aile fertlerine eşit ilgi ve sevgi gösterirsiniz.
Sanatın pek çok dalına ilgi gösterir aynı zamanda uygulayabilirsiniz. Gelişmiş adalet duyguları kimi zaman politikaya yönelmenize neden olur. Her zaman şık ve zarif olmayı bilirsiniz. Nezaket kurallarını her zaman uygularsınız.
Anahtar sözcüğünüz: "Savaşma, barış."

:D:D ayrılanları küsenleri barıştırırım fakat kendim yeterince kavgacı ve şiddetten yana biriyimdir bu bana uymamış değiştirin :P
I[b]t[/b]'s [b]a[/b] t[b]h[/b]i[b]n[/b] [b]l[/b]in[b]é[/b] b[b]é[/b]tw[b]é[/b]én [color=Red]l[b]ø[/b]v[b]é[/b][/color] [b]a[/b]n[b]d[/b] [color=red]h[b]a[/b]t[b]é[/b] [/color] [b]![/b]
Kullanıcı avatarı
Mistakè
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Mistakè »

BALIK, Anahtar sözcüğünüz: "İnsan büyük ve küçük sonsuzluk arasına sıkışmış bir toz parçasıdır."

olabilir :)
[b]Bir bitişin son sahnélérini oynuyoruz hayat sahnésindé.[/b]