Haftalık Burç Yorumları

Yazar: »


Astroloji forumunda bulunan Haftalık Burç Yorumları konusunu görüntülüyorsunuz...

Burçlar ve yıldız falları ile ilgili her şey.

Mesajgönderen xmemos » 26-01-2008 19:53

Valla ben burç lara felan inan mam bakmam da
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
xmemos
New Friend
New Friend
 
Mesajlar: 4
Kayıt: 26-01-2008 19:42

Mesajgönderen general » 28-09-2008 19:51

ben burçlara asla inanmam ama emeğe saygı
Kullanıcı avatarı
general
Quick Friend
Quick Friend
 
Mesajlar: 71
Kayıt: 28-09-2008 18:41

Re: Haftalık Burç Yorumları

Mesajgönderen Nefertiti » 24-10-2018 23:03

Tam 11 yıl sonra nostalji tadında bir burç yorumu yazmak geldi içimden :)


22 - 29 Ekim 2018

Koç Burcu:
Bu hafta değişim ve dönüşüm için, özgürleşmek, imkan ve olanakları en iyi biçimde değerlendirmek adına engelleri ve olumsuzlukları aşma gayret içinde kalabilirsin. Beklenmedik bazı durumlarla karşılaşmak sabır ve anlayış gerektirebilir. Pek çok şey seni geçmişle bağ kurmaya, geçmişin gerçeklerine ulaşmaya itebilir. Önemli bir gerçek açığa çıkabilir. Akrep burcuna geçecek olan Güneş seni ödemeler, giderler ve parasal konuların üzerinde durmaya itebilir. Boğa burcundaki dolunay da parasal konuları öne çıkartabilir hayatında. Gelecek planlarını ciddiye alabilirsin. Şans bazı yaraları iyileştirebilir.

Boğa Burcu:
Bu hafta şaşırtıcı ve beklenmedik durum ve olayların etkisinde kalmak seni bazen zorlayabilir, özel hayatında aşmaya çalıştığın şeylerin daha bir farkına varabilirsin. Aynı zamanda geçmişle bağlantılı seni mutlu edecek bazı gerçekler de açığa çıkabilir. Akrep burcuna geçecek olan Güneş seni anlaşmalara, insanlara odaklı kılacak, çok ciddiye alabilirsin fikir ve amaçları. Bazı planları, fikirleri somutlaştırabilirsin. Boğa burcundaki dolunay sana enerji yükleyebilir. Bazı insanların varlığı seni şanslı kılabilir. Ortaya çıkan durumlar hem şaşırtıcı hem de onarıcı olabilir. Geçmişi çok net değerlendirebilirsin.

İkizler:
Bazı işleri gizli saklı yürütebilirsin. Hislerine çok sık baş vurabilirsin. İnsanlarla iletişim kurmaktaki engelleri ve olumsuzlukları aşmak isteyebilirsin. Beklenmedik bazı durumlar seni duraksatabilir. Geçmişle bağlantılı bazı gerçekler açığa çıkabilir, bunlar seni mutlu edebilir. Akrep burcuna geçecek olan Güneş senin işlerini arttırabilir, ayrıntılara dikkat edebilirsin. Yardımlaşmalar sayesinde ciddi bazı işler ortaya koyabilir, sonuçları önemseyebilirsin. Koşullarındaki rahatlığın iş ve gelecek planlarını yapıcı ve onarıcı bir biçimde etkilediğini görebilirsin. Güzel bir şans, yükseliş yakalayabilirsin bu hafta işle bağlantılı.

Yengeç:
Maddi konularda değişim ve dönüşüm sağlamak adına engelleri aşmaya çalışabilirsin bu hafta. Ani ve beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsin, bu sosyal yaşantını ve aşk hayatını etkileyebilir, geçmişle bağlantılı bazı gerçekler açığa çıkabilir. İnsanlarla ilişkilerini ve duygularını ciddiye alabilirsin. Gizli bazı konuşmalar yapabilir, duygularını aktarabilirsin. Akrep burcuna geçecek olan Güneş insanlarla, sevdiklerinle daha fazla ilgilenmeye seni yöneltebilir. Hayattan keyif almaya çalışabilir, arkadaşlarına ve sosyal hayatına ağırlık verebilirsin. Kalbini açman senin bazı istek ve dileklerini gerçekleştirebilir, şans nedir yeniden kavrayabilirsin, hatırlayabilirsin.

Aslan:
Kişisel açıdan kendini gelecek ve iş planlarınla ilgili sorunları aşmaya itebilirsin, mesafe kat etmek adına çaba sarf edebilirsin. Değişim ve dönüşüm ihtiyacı duyabilirsin. Bu hafta beklenmedik bir durum, olay seni duraksatabilir. Planlar değişebilir. Ev ve aile içinde yapılacak bazı gizli konuşmalar yeni kararlar getirebilir. Akrep burcuna geçecek olan Güneş'le ev, aile ve özel hayatına zaman ayırabilirsin. Eski bir aşık yeniden kapını çalabilir. Boğa burcundaki dolunayın enerjisi işleri, sorumlulukları önemli kılabilir. Sana şans getirecek bir karar alınabilinir ve bazı yaralar iyileşebilir.

Başak:
İç dünyanda kendi fikir, yargı, inanç ve hayaller noktalarında dönüşüm sağlamayı önemseyebilirsin, engelleri aşmak için derin bir gayret sarf edebilirsin. Bu hafta beklenmedik bazı gelişmeler aklını karıştırabilir. Geçmişle bağlantılı konuşmalar yapabilirsin. Bazı gerçekler de bu hafta açığa çıkabilir. Akrep burcuna geçecek olan Güneş iletişim kanallarını açabilir, konuşmaların yapıcı, somutlaştırıcı bir etkisi olabilir, özellikle de aşk ve yaratıcılık barındıran konularda. Üzerinde düşünmen gereken şeyler çoğalabilir. Sana şans getirecek çok güzel bir haber bir insanla ilişkini güçlendirip yükseltebilir, olumsuzlukları ortadan kaldırabilir.

Terazi:
Sosyal hayatınla bağlantılı isteklerin ve beklentilerin üzerinde baskı kurabilir. Kurallardan rahatsızlık duyabilirsin, katı yaklaşımlara da kapılabilirsin. Aniden gelişecek, planlarının yönünü değiştirecek durum ve olaylara tepki duyabilirsin. Bu hafta parasal konular dikkatine çekilebilir, harcamalarında bir artış oluşabilir. Bazı şeyler seni geçmişle bağ kurmaya itebilir ve önemli bir gerçek açığa çıkabilir. İnsanların dikkatini çekebilirsin. Hayatın, ailen ve evle ilişkili durumlara ciddi yaklaşabilirsin. Bu hafta çok güzel bir kazanç, fırsat, şans taşıyan bir haber getirebilir, kendini ruhen ve madden iyi hissedebilirsin.

Akrep:
İnsanlar, işler, yapılması gerekenler seni biraz baskı altına alabilir, gelişme kaydetmek ve engelleri aşmak isteyebilirsin. İnsanlar seni şaşırtabilir, hesapta olmayan gelişmelere tepki gösterebilirsin. Hız kazanabilirsin, iletişim becerin artabilir. Akrep burcuna geçecek olan Güneş'le geçmişle bağ kurmanı sağlayacak bazı gelişmeler ortaya çıkabilir. Konuşmaları ciddiye alabilirsin. Yakın akrabalarınla ilişkilerin seni öğrenmeye, anlamaya yöneltebilir. Bu hafta sana şans getirebilir, alacağın bir karar üzücü bazı durumları giderebilir.

Yay:
Amaçların, fikirlerin, istek ve planların seni kalıpları aşmaya yönelik tutabilir. Ani ve beklenmedik gelişmelere tepkili kalabilirsin. Bu hafta sana geçmişle bağlantılı bir gerçeği getirebilir, aşka, sevdiğin şeylere bakış açın değişebilir, gerçekleri görebilirsin. İçsel gücün maddi konulardaki kısıtlamaları, daralmaları aşmaya yönelik adımlar atmaya seni itebilir. Gizli bazı kararları hayata geçirebilirsin. Dolunayın enerjisi işlerine hareket getirebilir. Sana şans getirecek bazı kararlar ortaya çıkabilir, tüm bunlar ev ve aile ilişkilerini olumlu etkileyebilir. Aklın başına gelebilir.

Oğlak:
İnsanlarla dayanışma içersinde ilerlemeni engelleyen olumsuzlukları aşmak için çaba sarf edebilirsin bu hafta. Duygularında ani değişimler ortaya çıkabilir. Hayallerine, sosyal yaşantına ve arkadaşlarına daha fazla zaman ayırabilirsin, bazı paylaşımlar seni geçmişle yeniden buluşturabilir. Bazı gerçekler açığa çıkabilir. Aşka, sevdiğin insanlara yakın durabilirsin. Gizli bazı konuşmalar yapabilirsin. Boğa burcundaki dolunay seni eğlenmeye, hayattan keyif almaya davet edebilir. Sana şans getirebilir bir haber, bir arkadaşın. İletişimle bağlantılı bir iyileşme yaşayabilirsin.

Kova:
İnsanlar, durumlar, ilişkiler seni aşmaya yöneltebilir, bazı engel ve olumsuzlukları geride bırakmak için çaba sarf edebilirsin. Ev ve aile içinde beklenmedik durumlar sabır isteyebilir. Bu hafta geçmişle bağlantılı bazı gerçekler açığa çıkabilir. İnsanların ilgisi ve sevgisi sana akabilir. Karmaşa yaratan durumlar yerine sevgi yaratan gerçeklere odaklanman sana daha fazla fayda sağlayacaktır. Dolunayın enerjisi ev, aile ve özel hayatına hareket, canlılık kazandırabilir. Aklındaki bazı şeyleri somutlaştırabilirsin. Gizli bazı konuşmalar yapabilirsin iş ve gelecekle bağlantılı. Sana şans getirecek bir haber alabilirsin, imkanların iyileşebilir bu haber sayesinde.

Balık:
Günlük yaşantını, alışkanlıklarını, sağlığını ve işini daha iyi kılmak adına aşman gereken şeyler olduğunun daha bir farkına varabilirsin ve bunlar üzerinde baskı kurabilir. İnsanlarla aynı dili konuşmakta zorlanabilirsin. Geçmişle bağlantılı güzel fikirler yeniden sana ulaşabilir. Amaçların ve planların üzerinde durmaya başlayabilirsin. Dolunayın enerjisi senin iletişim kanallarını açabilir, konuşmaların ve yazışmaların etkisinde kalabilirsin. Sosyal hayatını ve arkadaşlık ilişkilerini ciddiye alabilirsin. Ciddiye aldığın paylaşımların hayatına ve amaçlarına somut bir biçimde etki etmesini, desteklemesini talep edebilirsin. Uzak bir yerle veya yolculukla bağlantılı bir haber, gelişme seni şanslı kılabilir, sende açılan bazı yaralar bunun sayesinde iyileşebilir.Kaynak: burckolik.com
Tırtılın "Dünya'nın sonu" dediğine, Usta "Kelebek" der...
Kullanıcı avatarı
Nefertiti
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
 
Mesajlar: 2313
Kayıt: 19-12-2005 17:42
Konum: her an her yerden

Önceki

Dön Astroloji

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

cron