instagram koyu mod geliyor

İnternet üzerindeki güncel haberler, değişiklikler, paylaşımlar.
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

instagram koyu mod geliyor

Mesaj gönderen taNGo »

Popüler resim ve video paylaşma uygulaması Instagram önemli bir yeniliğe adım atmaya hazırlanıyor. Bu yenilikle birlikte Instagram artık hem açık tema hem de koyu tema ile kullanılabilecek.

Resim

Instagram kısa bir süre içerisinde iOS ve Android işletim sistemlerinin son sürümleriyle birlikte gelen karanlık mod (koyu mod) özelliği ile uyumlu olarak çalışacak. Kısacası instagrama koyu mod özelliği gelmiş olacak.

Şu an için instagram karanlık mod güncellemesi ilk olarak sadece Android işletim sistemlerine gelecek. iOS işletim sistemleri için ise instagram karanlık mod güncellemesinin kısa bir süre içerisinde yayınlanması bekleniyor.

iOS 13 ve Android 10 güncellemeleriyle birlikte akıllı telefonlara gelen karanlık mod (koyu mod) özelliği sebebiyle, popüler bir çok uygulama bu değişikliğe adapte olmak için güncelleme yapıyor. Başta Twitter olmak üzere bir çok uygulama karanlık mod güncellemesini daha önce yayınlamıştı.

Bu arada Instagram karanlık mod özelliği sadece Android 10 ve iOS 13 üzeri işletim sistemlerinde kullanılabileceğini belirtmekte fayda var.
Dreams