Windows Problem

Windows İşletim Sistemleri hakkındaki sorunlarınız.
Kullanıcı avatarı
bibuk
New Friend
New Friend
İletişim:

Windows Problem

Mesaj gönderen bibuk »

Ya ben Video programını indirdim ama yüklerken uygumalar kapatılsın mı diye bir soru çıktı.Hayır'a bastım.Yüklemeden çıktı.Evet'e bastım yükledi sonra uygulamalara girmek istediğimde genel sistem hatası var dedi Video programı sildim hala o hatayı veriyor ne yapayım.
Nokia 7650
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

http://www.webmasterfree.com/regcleaner.html buradaki regsupreme programını kurup sistemindeki daha önce kurmuş olduğun video programıyla ilgili tüm kayıtları sil ...
TheTurK
Quick Friend
Quick Friend
Konum: Trippin' into a world that never seems too far away.
İletişim:

Mesaj gönderen TheTurK »

Bazı yazılımlar sistem regler olsa dahi pc config i deiştirip gerekli ek yamalara ihtiyaç duyuyorlar egerki bunlar yoksa hata vermesi normaldir Programın adını verirsen daha kapsamlı bilgi verebilirim ...
Your blood is mine ...
m_firtina
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Windows Restore hk.

Mesaj gönderen m_firtina »

Anladım kadarıyla kurduğun dosyalrın bozuk bir bölümü windows' un için de kalmış ve bilgisayarını her başlattıgında, windows programı başlatamadığı için hata veriyor.

Eger makinanda Windows 98 yüklü ise;

Makine' ni dos ' ta ac.( Makina açılırken F8' sürekli bas önüne gelen ekrandan Sadece komut sistemi seçeneğini seç)

Ekran C: olucak

C:\cd command ( yaz)

Körsıl ( c:\command\ olucak)

c:\command\scanreg /restore konutunu yaz ( Sılaştan tam emin değilim terste olabilir)

Onüne mavi bir ekran gelecek.Oradan makinanın backup' ını aldığı tarihler gelecek.Makinana o programı yüklemeden onceki bir tarihi sec.Ekranda yedek sistem dosyaları yükleniyor diye bir ibare cıkacak.Yükleme bittikten sonra makine restart olucak ve makinan istediğin ğüne gere dönecek.Sağlam bir vaziyette tabi :))

Eger makinanda XP varsa

Başlat tuşundan Çalıştır komutunu sec.

Oraya Msconfig yaz.

Önüne gelen pencereden sistem dosyalarını yukle seceneğini sec.

Önüne takvim gelecek.Oradan istediğin tarihi seç ve makinan dosyaları yüklemeye başlayacak.Restart olduktan sonra iş bitmiştir :)))
Kendinize tİKKAT EDİN :))
Kullanıcı avatarı
niko_27
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen niko_27 »

slm benim windovs xp her açtıgımda
bir internet hatasın veriyo artı siyah bi defter varya adını unuttum onun silin diyini bazı işlermler yaptıgımda söylüyo yardımcı olursanız çok sevinirim...?
Kullanıcı avatarı
niko_27
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen niko_27 »

peki bu işlemi yaptıgımda
dün ve ya daha önce yüklediyim işlemler kaybolacak mı...?