Acİl Yardim!! Youtube A BaĞlanamiyorum!!!

Network kurulumları, ADSL, VDSL v.b. internet bağlantı sorunları.
hascapez37
New Friend
New Friend

Acİl Yardim!! Youtube A BaĞlanamiyorum!!!

Mesaj gönderen hascapez37 »

arkadaşlar, yardımınıza çok ihtiyacım var. Youtube da çok video izliyorum, çoğu zaman işime yarıyor, yardımcı oluyor fakat pc youtube bağlanamıyor. İE sayfa görüntülenemiyor hatası veriyor ne yapmam lazım? Bir de sitenin ip adresiyle girince site yarım yamalak açılıyor. Ayrıca dns değiştirmemi tavsiye ederseniz onunda bir zararı varmı onuda açıklayabilirmisiniz? çünkü başka dns leri denedim değiştirdim dns imi yani, fakat youtube a girmiyorken sadece, başka sitelerede girmemeye başladı ie. o yüzden otomatik dns e geri geçtim.Sonuç olarak youtube giremiyorum LÜTFEN ACİL YARDIM!Bilen yada daha önce başına gelen arkadaşlar...
hascapez37
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen hascapez37 »

arkadaşlar şimdi yazı çıktı siteye erişim engellenmiş o yüzden giremiyormuşum.Sizde benden öğrenmiş olun. Yinede saolun
Kullanıcı avatarı
EvaFanTR
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen EvaFanTR »

Artık yok o kaldırıldı istediğiniz gibi girebilirsiniz...
doctorboom
New Friend
New Friend

Bağlanamama sorunu

Mesaj gönderen doctorboom »

hascapez37 yazdı:arkadaşlar şimdi yazı çıktı siteye erişim engellenmiş o yüzden giremiyormuşum.Sizde benden öğrenmiş olun. Yinede saolun
Şimdi hocam senin bağlanamama sebebin o değil tamamen modem ile alakadardır. Aynı sorun bende de olmuştu sürekli bağlanılan sitelere tekrar bağlantıda böyle sorunlar çıkabiliyor. okuduğum bir makalede çerezler ile ilgili olduğunu okumuştum böyle durumlarda yapman gereken modemi sıfırlamaktır.