USB Flash Bellek 0 Bayt Sorunu

Ekran kartları, ses kartları, ramler, webcam, işlemciler v.b. gibi donanım sorunları ve paylaşımları.
madspadden
New Friend
New Friend

USB Flash Bellek 0 Bayt Sorunu

Mesaj gönderen madspadden »

USB Flash Bellek 0 Bayt Sorunu(Rica ediyorum bir bakın)

Merhaba, başlıktan da anlayacağınız üzere benim sorunum USB Flash Belleğimin 0 Bayt göstermesi.

Bellek hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse;
- 32 GB TOSHIBA markalı bir USB Flash Bellek.

Belleğimi kısa bir süre kullanmadım içinde 27 GB dosyam bulunmaktaydı en son. Resimler, müzikler, videolar. İşim için gerekli dosyalar, ve bilgisayarıma taktığımda karşıma bu çıktı. [ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Aldırmadım ve içine girmeyi denedim.
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Evet fark ettiğiniz üzere boş.

Sağ tıklayıp, özellikler dediğimde;

0 Bayt olarak gösterdiğini fark ettim. Fakat içinde 27 GB dosya olduğuna yemin edebilirdim.

Belki recoveryler ile verilerimi kurtarabilirim umuduyla biçimlendirmeyi denedim;

Fakat tepki vermedi. 2-3 program ile (HP format.vs.) daha biçimlendirmeyi denedim. Programın USB Flash Belleği bulamadığını düşündüm. Acaba Bilgisayarım mı görmüyor diye düşündüm ve "Disk Yönetimi" ne bir baktım;

Windows Flash Belleğimi görüyordu.

Bakın konunun yeri burası mı değil mi bilmiyorum. Bir çok kişiyle aynı sorunu paylaştığımdan dolayı, forumlara baktım. Garantiye gönder, yenisini alırsın gibi cevaplar gelmiş. Evet mantıklı düşünen birisi bu cevabı kendiside yaratabilirdi. İçindeki dosyalar benim için önemli. Bu dosyaları kurtarmam mümkün mü? Eğer mümkünse sizden ricam bunu benimle ve benim gibi bu sorundan madur olan insanlar ile paylaşmanız.

Not: Başka bilgisayarlarda denedim. Sorun aynı.
Not2: Evet kasanın arkasındada denedim.
Not3: Tüm USB giriş yerlerinde teker teker denedim.

Şimdiden teşekkür ediyorum dostlarım.