Nvidia Geforce GT 325M sorunu

Ekran kartları, ses kartları, ramler, webcam, işlemciler v.b. gibi donanım sorunları ve paylaşımları.
onuk67
New Friend
New Friend

Nvidia Geforce GT 325M sorunu

Mesaj gönderen onuk67 »

Arkadaşlar merhaba.. Foruma yeni katıldım umarım sorunumun çözümü konusunda sizlerden yardım alabilirim.
Asus N61J kullanıyorum. (Keşke Kullanmaz olaydım)
Ekran kartım Nvidia Geforce GT 325M....
Ve bu ekran kartıyla ilgili ciddi problemlerım var.. pc de 2 ekran kartı var biri entegre , diğeri sözünü ettiğim Nvidia.
En basitinden Pes 2011 oynamaya çalışıyorum ancak settings-özellikler yaptığım zaman GPU da Nvidia yı görüyor yalnız sağ tarafta Kırmızı Renkte YAPILAMIYOR yazıyor. ( PES2011 oynayan arkadaşlar ne demek istediğmi anlayacaklardır.)
Aynı zamanda VRAM kısmında 64MB yazıyor ve onun da yanında YAPILAMIYOR uyarısı var.. Şimdi burada sorun nerden kaynaklanıyor ve nasıl giderebilirim?
Bu bahsettiğim ilk aklıma gelen sorun. Tüm oyunlarda belli süreden sonra kasma yapıyor. Ayrıyeten entegre web cam pc açıldıktan bir müddet sonra çalışmaz oluyor. sanki böyle bir aygıt yokmuş gibi davranıyor pc. Restart yaptıktan sonra tekrar görüyor.
Kafanızı çok ağrıttım belki ama en ufak bir yardımı olan arkadaşlara minnettar kalacağım.. (Bu arada Nvidia ekran kartını sürekli güncellediğimi de belirtmek isterim)
Saygılarımla...