Bilgisayardan LCD'ye Görüntü Aktarma

Ekran kartları, ses kartları, ramler, webcam, işlemciler v.b. gibi donanım sorunları ve paylaşımları.
birolcinel
New Friend
New Friend

Bilgisayardan LCD'ye Görüntü Aktarma

Mesaj gönderen birolcinel »

Arkadaşlar Bilgisayardan LCD Ekranına görüntü aktarmak istiyorum ancak sorunu bir türlü çözemedim yardımcı olaak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Elimde DATRON Marka Dizüstü Bilgisayarım var. Özellikleri; Intel Mobile Core 2 Duo T5500 işlemci 1.66 GHz, 512 MB, İ945GM Ekran Kartı

Philips 42PFL5603D LCD TV ve bu iksini birleştirmek için bir ucu WGA diğer ucu Kompanent (3 soketli) kablo mevcut….

Bağlantıyı yaptıktan sonra Dizüstü Bilgisayarımı 60 Hz ve 800X600 çözünürlüğe aldım. LCD kitapçığında ise görüntü formatını “Unscaled” formatına almazsanız bilgisayarda çalıştıramazsınız yazıyor. Ancak görüntü formatına girince bu seçenek aktif değil… Philips yetkili servisinden bana kablo bağlantısı yapılınca aktifleşecek gibi bir şey söylediler. Ancak şuana kadar görüntüyü aktaramadım. Yardımlarınızı bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
zoroglu08
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen zoroglu08 »

BENDE SENİN DEDIGIN SİSTEMDE DVD İZLİYORUM TV DE BENIM MASA ÜSTÜ BILGISAYARIM VAR EKRAN KARTINDA TV VİDEO ÇIKIŞI VAR ORDAN AKTARIYORUM AMA SVİDEO ÇIKISINDANDA OLUYOR EKRAM KARTI AYARLARINDAN BIR KAÇ DEĞİŞİKLİK YAPMAN LAZIM
eger ayarları yapamassan benım ekran kartının ayarlarının bır fotosunu koyarım buraya
kolay gelısın