core2 anakart alıcam

Ekran kartları, ses kartları, ramler, webcam, işlemciler v.b. gibi donanım sorunları ve paylaşımları.
Kullanıcı avatarı
musti_2242
Quick Friend
Quick Friend

core2 anakart alıcam

Mesaj gönderen musti_2242 »

core2 anakart alıcam arkadaşlar bana yardımcı olursanız sevinirim .
asus p5b modeli yada gıgabyte ga-945p-s3 modeli anakartlar var aklımda sizin tercihiniz ne olurdu yada tavsiye edebileceğiniz bi anakart varmı ? :?
herkes birgün oemci olacak
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

o civarlarda bütçeye gigabyte'ı tavsiye ederim benim kartta gigabyte sanılanın aksine asus'tan daha kaliteli ve daha fonksiyonel kartları var .. bütçen uygun olursa gigabyte GA-965P-DQ6 al derim çünkü yaklaşık 2 ay sonra çıkacak core 2 quad (4 çekirdekli) işlemcileri şu andan itibaren destekleyen yegane anakarttır kendisi ;)
Kullanıcı avatarı
Junior
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen Junior »

dJ4 yazdı:o civarlarda bütçeye gigabyte'ı tavsiye ederim benim kartta gigabyte sanılanın aksine asus'tan daha kaliteli ve daha fonksiyonel kartları var .. bütçen uygun olursa gigabyte GA-965P-DQ6 al derim çünkü yaklaşık 2 ay sonra çıkacak core 2 quad (4 çekirdekli) işlemcileri şu andan itibaren destekleyen yegane anakarttır kendisi ;)

Çok doğru sölüyosun arkadasım..Ayrıca o kartta ki en büyül özellik üzerinde ki soğutma sistemi...Yanlış hatırlamıosam hidrojen gaslı soğutma sistemi kullanıyor buda makinanın cok rahat kullanılmasını sağlıyor.....
payas0101
New Friend
New Friend

Re: core2 anakart alıcam

Mesaj gönderen payas0101 »

arkadaşım anakart almayı düşünüyorsan asusdan başka tavsiyem olmaz. Asus tamamen üretici bir firma ve arıza konusundada dünyada en az arıza veren markalar arasında. Bir tavsiye istersen Asus P5W64 WS PRO Intel 975X/ICH7R FSB 1066MHz DDR2 667MHz Soket 775 Anakart işini fazlasıyla görür