AÖF bahar dönemi ara sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Yazar: »


Üniversiteler forumunda bulunan AÖF bahar dönemi ara sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? konusunu görüntülüyorsunuz...

Üniversitelerdeki sorunlar, okuduğunuz veya bitirdiğiniz üniversiteler.

AÖF bahar dönemi ara sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Mesajgönderen taNGo » 15-04-2019 13:53

Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) bahar dönemi ara sınavları 13 ve 14 Nisan tarihlerinde Anadolu Üniversitesi tarafından gerçekleştirildi. Sınava giren öğrenciler ise AÖF bahar dönemi sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? sorusuna yanıt arıyor.

Resim

Üniversiteyi dışarıdan bitirmek isteyen milyonlarca Açık Öğretim Fakültesi öğrencisi, 13 - 14 Nisan tarihlerinde düzenlenen AÖF bahar dönemi vize sınavına katıldı. Sınava katılan öğrencilerde ise sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak konusu oldu.

AÖF bahar dönemi ara sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?
AÖF bahar dönemi ara sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak geçmiş dönemlerdeki sınavlara bakıldığında sınav tarihinden yaklaşık 10 gün sonra, yani 23 - 24 Nisan tarihlerinde sınav sonuçlarının açıklanacağı düşünülüyor.

AÖF bahar dönemi ara sınav soru ve cevapları ne zaman yayınlanacak?
AÖF bahar dönemi sorularının cevapları Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan duyuruya göre Anadolum Ekampüs 'te program editörleri, yazarlar ve editörler tarafından webinar etkinliği şeklinde çözüleceği belirtildi.

AÖF Bahar Dönemi Ara Sınav Soru Çözümü Webinar Etkinlik Takvimi için tıklayın.

AÖF sınav takivimine göre AÖF Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavları 25 - 26 Mayıs tarihlerinde; 3 Ders Sınavı ise 20 Temmuz tarihinde yapılması planlanıyor.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3948
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Üniversiteler

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.