AÖF diploma notu öğrenme

Yazar: »


Üniversiteler forumunda bulunan AÖF diploma notu öğrenme konusunu görüntülüyorsunuz...

Üniversitelerdeki sorunlar, okuduğunuz veya bitirdiğiniz üniversiteler.

AÖF diploma notu öğrenme

Mesajgönderen taNGo » 24-06-2015 12:10

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi tarafından verilen diplomaların üzerinde diploma notu, benzeri bir puan veya not yazmamaktadır. Üniversite tarafından size verilen diplomanın yanında bir de transkript (not dökümü belgesi) verilecektir. AÖF diploma notunu öğrenmek için, bu belgede yazan genel ders notlarınızın ortalaması inceleyebilirsiniz. Eğer diplomanızın yanında transkript verilmediyse, AÖF şube ya da bürolarından bu belgeyi temin edebilirsiniz.

Konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak için AÖF bürolarıyla iletişime geçebilirsiniz. Türkiye genelindeki AÖF bürolarının iletişim bilgilerini Anadolu Üniversitesi'nin https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim/ ... -adresleri adresli web sayfasından öğrenebilirsiniz.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3947
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Üniversiteler

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.