Yurtdışında Eğitime Gitmek İsteyenler için Büyük Şans!

Üniversitelerdeki sorunlar, okuduğunuz veya bitirdiğiniz üniversiteler.
ymk41
Slow Friend
Slow Friend

Yurtdışında Eğitime Gitmek İsteyenler için Büyük Şans!

Mesaj gönderen ymk41 »

Akare Yurtdışı Üniversite ve Dil Okulları Fuarı adı altında 17 Ocak Cumartesi günü İstanbul The Marmara Otel ve 18 Ocak Pazar günü Ankara Sheraton Otel’de düzenlenecek organizasyonda, yabancı ülkelerden gelen üniversiteler Mart döneminde eğitimine başlamak isteyenlerin başvurularını kabul edecek. Her hafta yeni bir eğitim dönemine başlayan dil okulları ise yabancı dil öğrenmek ve geliştirmek isteyenlere bilgi verirken, dileyenler ön kayıtlarını da yaptırabilecek. Çeşitli ülkelerden üniversite ve dil okulları kayıt yetkililerinin yer alacağı bu eğitim organizasyonu her iki şehirde de saat 13:00’de başlayıp, 18:00’a kadar sürecek…

Akare Yurtdışı Üniversite ve Dil Okulu Fuarı’nda yabancı eğitim kurumlarının temsilcileri, gelecek binlerce kişiye, okul ücretleri, giriş ve başvuru şartları, yurtdışında yaşam koşulları, ülkelerinin eğitim sistemleri hakkında her türlü bilgiyi vererek, çeşitli alanlarda eğitim görmek isteyenlerin bütün soru işaretlerini giderecekler ve başvurularını kabul edecekler.

Dünyanın tanınmış okullarının da katılacağı Akare Yurtdışı Üniversite ve Dil Okulu Fuarı’na giriş ücretsiz. Kapıda beklememek için tek yapılması gereken ise www.akare.com.tr adresinden online davetiye almak.

Akare Yurtdışı Üniversite ve Dil Okulu Kayıt Günleri, Milli Eğitim Bakanlığı, Uluslararası Yurtdışı Eğitim Danışmanları Derneği, Academix, ASBA, Atlas Yurtdışı Eğitim Danışanlık şirketlerinin desteği ile gerçekleşecek.

AKare Yurtdışı Üniversite ve Dil Okulu Fuarı

17 Ocak, Cumartesi İstanbul- The Marmara Otel 13:00 –18:00
18 Ocak, Pazar Ankara- Sheraton Otel 13:00 –18:00
Giriş ücretsizdir.

Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları’nda ziyaretçilerin bilgi alabileceği konular :
• Lisans Porgramları
• Yüksek Lisans Programları
• Dil kursları
• Uluslararası Sertifika ve Diploma Programları
• İş İngilizcesi
• Sınav Hazırlık Kursları : TOEFL, IELTS, GRE.

kaynak : http://www.universitekulis.com/unvhaberdetay.asp?id=32

Değerlendirilmesi gereken büyük bir fırsat diye düşünüyorum