Italya da Burslu Masterlar - düşünenler için iyi fırsat

Üniversitelerdeki sorunlar, okuduğunuz veya bitirdiğiniz üniversiteler.
ymk41
Slow Friend
Slow Friend

Italya da Burslu Masterlar - düşünenler için iyi fırsat

Mesaj gönderen ymk41 »

İtalya nın ve dünyanın en iyi üniversitelerinden biri olan Politecnico di Milano üniversitesinin ve diğer tüm ücretsiz devlet üniversitelerinin master programlarina katılmak istiyorsanız22 senedir italyada bulunan ve birçok saygın ve tanınmış italyan üniversitelerinin tüm seminer ve master programlarını italyada olduğu için yakından takip eden ve profösör kadroları ile bağlantıları olan ve okulların Gerçek temsilciliklerini alan Nalan Uysak Hanımdan italyada burslu masterlar hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz ve Prontoitalia Eğitim aracılığı ile başvurularınızı ücretsiz yapabilirsiniz.

italya da 1,5 sene süren özel master programlarına ve 2 sene süreli yüksek lisans programlarına cv,transkript,motivation letter ...vs ile tamamlıyacagınız başvuru dosyanızla başvurabilirsiniz. Dosya hazırlamada prontoitalia nın dosya hazırlama örneklerinden yararlanabilirsiniz.Eğitim dili ingilizce veya italyancadır. toefl ın ve Gmatt gıbı testlerın gerekli olmadığı ingilizce master ve yüksek lisans programları bulunmaktadır.
Stratejik eğitim yönlendirmesinde 14 senelik birikim ve bilgisi ile uzman olan Nalan Hanım size en iyi şekilde destek olacaktır.

Ayrıntılı bilgi almak için ProntoItalıa Eğitim 0212 219 27 22 /21 numaralı telefondan arayarak prontoitalia sekreterliklerinden randevu alabilirsiniz.

kaynak ve ayrıntılı bilgi : http://www.universitekulis.com/unvhaberdetay.asp?id=51

Süper fırsat aslında