uludağ üni. öğrencileri ( muhabbet cafe)

Üniversitelerdeki sorunlar, okuduğunuz veya bitirdiğiniz üniversiteler.
Kullanıcı avatarı
poison
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen poison »

sisteminiz çok rahat ders aldım ordan biliyorum hemde bursadayım kimse demesin ki zor die hayatta inanmam 2 yaz ders aldım kırıklarımı burda temizledim :)
Kullanıcı avatarı
afrasiyap
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen afrasiyap »

aslında haklısın tabi sadece yaz okulunda ders aldıysan bir de bunun sene içi var ama enömli nokta şu; kolay üniversite zor üniversite yok artık kolay hoca zor hoca var mesala efsaneye göre bizim hocalardan biri vakti zamanında istanbul üni de hocayken bu 69 olaylarında admın arabasını yakmışlar bir başka rivayete göre arabanın içinde karısı ve çocukları da varmış şimdi sen bu hocanın gel de öğrenciye karşı insaflı olmasını bekle!
bu durumdan iki sonuç çıkartılır ya hoca millete böyle bi mit oluşturtacak kadar zorlu ya da bu olaylar gerçekten olmuş. yani her iki durumda da öğrenci hapı yutuyo
Kullanıcı avatarı
GRaPHeR
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum

cevap

Mesaj gönderen GRaPHeR »

poison yazdı:siz zaten okumuyosunuz ki uludağda.... tatil yapıosunuz
ya gel birde onu bana söyle 2 yıllık grafik okumama rağmen derslerden başımı kaldıramıyorum, şöyle fazla değil 1 ay benim dersime gir ne kadar sıktıklarını görürsün, kültür dersleri için bişi demiyorum meslek lisesi çıkışlı olduğumuzu bildikleri için çok fazla sıkmamaya çalıyolar ama birde şöyle düşün lisede kültür dersi düzgüncene görmeyen alayına geçenler var, hoca ne kadar kolay sorsada bu insan lisede bunun eğitimini almamışki üniversiteye gelince kalıyor, arkadaşlar artık halime acıyor sürekli ya bilgisayar başındayım yada masa başında elde çizim yapıyorum. bir tane teorik ders yokki, 6 tane teorik ders var ve her dersin hocası her hafta ayrı ödev veriyor öyle basit konularda değil yaratıcılık işin içine giriyor. i.i.b.f. de okuyanlara bişi demiyorum onlar gerçekten rahat ama bir makina mühendisliği bölümünde okuyan arkadaşım var şuanda güneş arabasını çizmekten, toplantılara katılmaktan derslerine giremiyor... her bölümün bir zorluğu var ki uludağdada arkadaşlardan biliyorum sınırı zorluyorlar.

Bu arada "yapıosunuz" değil "yapıyorsunuz"...
Seni sevmeyi ağır ödüyorum...
[img]http://img93.imageshack.us/img93/4520/256ph4.gif[/img]
Kullanıcı avatarı
afrasiyap
Quick Friend
Quick Friend

evet grapher bildiğim kadarıyla sizin bölüm bayağı zor bir de gıcık bir programları varmış her bilgisayar kaldırmıyormuş arkadaşım o yüzden bi bilgisayar daha almak zorunda kaldı. neyse ben gidip iki rekat şükür namazı kılayım ne mutlu iibf'liyim diyene
Kullanıcı avatarı
GRaPHeR
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum

Mesaj gönderen GRaPHeR »

evet aynı dertten bende şikayetçiyim bende bu aralar bilgisayarımı yenileme çabasındayım ama bakalım inşallah...
Seni sevmeyi ağır ödüyorum...
[img]http://img93.imageshack.us/img93/4520/256ph4.gif[/img]
Kullanıcı avatarı
afrasiyap
Quick Friend
Quick Friend

ne kadar zor olursa olsun derslerimin bilgisayarla alakalı olmasını isterdim
Kullanıcı avatarı
nova
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen nova »

ben uludağ üniversitesine yerleştim matematik bölümü okuyan var mı aynı bölümde bana yardımcı olsa