VATANIMIZ İÇİN..

Liselerdeki sorunlar ve tartışmalar.
_BusrA_
Slow Friend
Slow Friend

VATANIMIZ İÇİN..

Mesaj gönderen _BusrA_ »

Biz;gençler;ülkemiz için gerçekten ne yapıyoruz?,

Merak ettiğim şey bu işte.Bunu soruyorum çünkü kabul etmesi her ne kadar zor olsa da bugüne kadar BOŞ yaşadığımı fark ettim.Şimdi ise ülkemin çıkarlarını savunmak ve sesimi tüm dünyaya duyurabilmek için bir teşkilatlanma kurmaya hazırlanıyorum.

Peki ya siz,siz ne yapıyorsunuz?Bu sorunun cevabı benim için gerçekten önemli.Lütfen sadece aklından geçenleri söyle.
Kullanıcı avatarı
SoLaS
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Re: VATANIMIZ İÇİN..

Mesaj gönderen SoLaS »

Fransada emeklilik yaşı 60'dan 62'e çıktı yanlış hatırlamıyorsam ve fransa karıştı pekiya biz de?
25 yılı dolduran emekli olacaktı ama devlet 5 yıl daha bekle yaş farkını doldur dedi.
Bu işlerden pek anlamam ki emeklilik vs umrum da da değil. Türkiye fransa kadar bile olmazken senin şu sözde birleşme pek bir işe yaracakmış gibi durmuyor. Siyaset biraz nasıl desem kasıyor beni. Bana kalırsa otur oturduğun yerde ( Kasma kendini o kadar )
Anlaşılması bariz gerçekten daha zor bir şey yoktur.
K. Atatürk, Abraham Lincoln gerisi teferruattır.
_BusrA_
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen _BusrA_ »

Solas yazındaki iyi niyeti fark edebiliyorum.Ama sakın şunu aklından çıkarma vatanımız duyarsız değil sadece yumurtanın kapıya dayanmasını bekliyoruz.

Ve durum o ki ancak birileri kasarsa yumurtanın uzun süredir kapıda olduğunu fark edeceğiz.Evet başarısızlığa uğrama riskim var bunu kabul ediyorum fakat bu yüzden vazgeçecek değilim belki dünya duymaz sadece şehrim duyar sesimi okulum duyar.Bunlar benim için kafi ama tabi ki hedef yüksek.

Somut bir şeyler yaptığımda bunu paylaşacağımdan emin olabilirsin.

Fikirlerini paylaştığın için teşekkür ederim :)
Kullanıcı avatarı
SoLaS
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Mesaj gönderen SoLaS »

Başarılar dileriz.
Anlaşılması bariz gerçekten daha zor bir şey yoktur.
K. Atatürk, Abraham Lincoln gerisi teferruattır.