Google Pagerank Hakkında

Google genel sorun, tartışma ve paylaşımları.
Kullanıcı avatarı
maXimuS
Moderator
Moderator
İletişim:

Google Pagerank Hakkında

Mesaj gönderen maXimuS »

Merhaba Arkadaşlar Bu başlık altında herkes "Google Pagerank" hakkında bilgi alış veriş yapabilir.
[color=#d10000]<?PHP [/color]
[color=#0000ff]echo ("[/color][b][color=#0051ff][i] When the rain keeps falling can't you hear me calling? For somebody new Someone just like you [/i][/color][/b][color=#002dff]");[/color]
[color=#e30000]?>[/color]
Kullanıcı avatarı
crazyworld
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen crazyworld »

nasıl kayıt olabiliriz
uLTRa AsLaN HeRYeRDe İsTaNBuL
GALATASIRSARAY
Kullanıcı avatarı
maXimuS
Moderator
Moderator
İletişim:

Mesaj gönderen maXimuS »

Kayit derken hangisine google'nin bir çok etkinliği var çünkü biraz daha aciklayici olursan sevinirim.
[color=#0000ff]echo ("[/color][b][color=#0051ff][i] When the rain keeps falling can't you hear me calling? For somebody new Someone just like you [/i][/color][/b][color=#002dff]");[/color]
Kullanıcı avatarı
crazyworld
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen crazyworld »

Tabiii pagerank a nasıl kayıt olabiliriz
uLTRa AsLaN HeRYeRDe İsTaNBuL
GALATASIRSARAY
Kullanıcı avatarı
maXimuS
Moderator
Moderator
İletişim:

Mesaj gönderen maXimuS »

Öncelikle google pagerank kayit etmek diye bir olay yoktur. Google otomatik kayit eder

örnek senin sitenin pageranki 2 ise ve dışardan 1 pagerankli sitelerden link alırsan senin pagerankta 1 e düşme sansı yüksektir. Aama pagerankin 2 aldiğin link 2 ve üstü ise yükselme şansın yüksektir. Yani google kendi insafına kaliyor bazi zamanlar başka bir eksik söylediysem bildirirsin baska birşey gerekiyorsa burda bildir bana yeterli ;)
excellente
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen excellente »

PR konusunda küçük bir tavsiyem olabilir. http://www.mypagerank.net/ adresinden kontrol edebilirsiniz. Tabiiki pek çok pr check sitesi mevcut. Ben de sonuçlardan tatmin olmadığım için değişik siteleri denedim ve burada karar kıldım zira Google DC Check linkini tıklayım adrsinizi yazdığınızda olay biraz daha aydınlanıyor tavsiye ederim. Burada google'a ait 50 civarı ip adresi var. kiminde 4 pr görünürken kiminde 0 olabiliyorsunuz! İncelemenizde fayda var. Diğer servisleri incelemek size kalmış, arama motorlarına kayıt bile mümkün bu adresten. Sevgiler.
empoli
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen empoli »

excellente yazdı:PR konusunda küçük bir tavsiyem olabilir. http://www.mypagerank.net/ adresinden kontrol edebilirsiniz. Tabiiki pek çok pr check sitesi mevcut. Ben de sonuçlardan tatmin olmadığım için değişik siteleri denedim ve burada karar kıldım zira Google DC Check linkini tıklayım adrsinizi yazdığınızda olay biraz daha aydınlanıyor tavsiye ederim. Burada google'a ait 50 civarı ip adresi var. kiminde 4 pr görünürken kiminde 0 olabiliyorsunuz! İncelemenizde fayda var. Diğer servisleri incelemek size kalmış, arama motorlarına kayıt bile mümkün bu adresten. Sevgiler.
ben bu bahsettiğin siteden kendi siteminkine baktım 0 gözüküyo bunu nasıl yükseltcem bilgi varirseniz sevinirim daha ueni başladım bu işlere yardım ediceklere şimdiden teşekkürler. saygılar
tito

Mesaj gönderen tito »

pegarenk yükletilmez sitenin hitine göre google tarafından yükseltilir ve bu da zamanla olan bir şeydir

iyi şanslar.