Gmail Inbox kullananlara uyarı geldi: 2 Nisan son gün

Yazar: »


Google forumunda bulunan Gmail Inbox kullananlara uyarı geldi: 2 Nisan son gün konusunu görüntülüyorsunuz...

Google genel sorun, tartışma ve paylaşımları.

Gmail Inbox kullananlara uyarı geldi: 2 Nisan son gün

Mesajgönderen taNGo » 26-03-2019 14:15

Kısa bir süre önce Google+ hizmetine son vereceğini duyuran Google, bu sefer de popüler e-posta servisi Gmail'e erişimi farklı bir hale getiren Gmail Inbox servisini kapatmaya hazırlanıyor.

Resim

Gmail Inbox uygulamasına giriş yapan kullanıcılara kısa bir süre önce Google tarafından uyarı yapılmaya başlandı. Uyarı da; Inbox servisinin 2 Nisan tarihinde kapatılacağı ve bu servise erişimin artık mümkün olmayacağı belirtiliyor.

2014 yılından beri hizmette olan Gmail Inbox uygulaması kullanıcıların e-postalarına daha akıllı bir şekilde ulaşmalarını sağlıyordu. Örneğin; otel ve uçak rezervasyonlarına ait gelen maillere kullanıcılar daha hızlı bir şekilde erişim sağlıyor, rezervasyon tarihleri yaklaştığında ise bildirim alıyorlardı. Aynı zamanda hatırlatıcı gibi özelliklere sahip olan Gmail Inbox uygulaması e-posta kutusunu daha işlevli ve akıllı hale getirmeyi amaçlamıştı.

Hizmete girdiği ilk yıllarda sadece davetiyeli olarak kullanıcı kabul eden Gmail Inbox uygulamasının artık sonlarına gelindi. Google, aldığı bir kararla 2 Nisan 2019 tarihinden itibaren bu hizmetin kalıcı olarak kapatılacağını kullanıcılarına duyurdu.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3948
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Google

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.