Google Web Sürücüsü Geliyor

Yazar: »


Google forumunda bulunan Google Web Sürücüsü Geliyor konusunu görüntülüyorsunuz...

Google genel sorun, tartışma ve paylaşımları.

Google Web Sürücüsü Geliyor

Mesajgönderen theahmettr34 » 21-01-2009 15:40

MacRumors forumlarındaki bir kullanıcı, Mac için yeni yayınlanan Picasa foto albüm yazılımının beta sürümünden şu ekran görüntüsünü yolladı. Ekran görüntüsünde fotoğrafları "Google Web Drive" (Google Web Sürücüsü)'ne taşıma seçeneği göze çarpıyor.

Google kullanıcıları uzun zamandır Google tarafından web tabanlı bir hard disk alanının kullanıma açılmasını bekliyorlar. Gmail ve onun için yazılmış çeşitli eklentilerle kısmen bu iş görülebilse de (Gmail Drive ve Gspace gibi), Google tarafından bu duruma bir çözüm üretilmedi.

Resim

Resimde gözüken ve picasa'nın beta sürümüyle ortaya çıkan bu Google Web Drive, yakın zamanda Google sevenlerin beklediği web sürücüsü çözümü olabilir. Bu tarz web sürücüleri başka birmalar tarafından sunuluyor fakat kullanıcıların bu konuda Google'a güvenleri daha fazla olmalı.
Kaynak : http://www.yeniklasor.com/i-5920-Google-Web-Surucusu-Geliyor.html
Paylaş:
theahmettr34
New Friend
New Friend
 
Mesajlar: 5
Kayıt: 17-01-2009 11:50

Dön Google

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.