Google Trends

Yazar: »

Google forumunda bulunan Google Trends konusunu görüntülüyorsunuz...

Google genel sorun, tartışma ve paylaşımları.

Google Trends

Mesajgönderen Eternity » 11-05-2006 12:50

http://www.google.com/trends adresinden hizmet veren, 1 ya da daha fazla arama teriminin seçilen zaman aralığındaki popülerliğini grafiğe döken google uygulaması. sonuçları şehir, ülke ve dil olarak ortaya döküyor.

bir örnek için;

http://www.google.com/trends?q=liv+tyle ... ll&geo=all
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Mesajgönderen ezelimgüzelim » 11-05-2006 12:54

Sonuç google yani :)
Çıkmadık candan ümit kesilmez...
Resim
Kullanıcı avatarı
ezelimgüzelim
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesajgönderen dJ4 » 12-05-2006 01:34

"Ferrari" yazdım beklediğim sonuçla karşılaştım :

İstanbul 4. sırada, Türkiye 3. sırada ve Türkçe 2. sırada ...

Ee krediyle Ferrari satılan başka ülke olmadığına göre bence bu bi bakıma gösterişe ne kadar meraklı millet olduğumuza dair bir pozitif hipotez olabilir kanatini getirdim kendimce :)

Bu arada Eternity senin sonucu görünce biraz da güzel kadın düşkünü olduğumuz sonucuna varılabilir mi diye düşünmeden edemiyorum.

Aslında Ferrariyle arasında bağıntı bile kurulabilir :)

Ama olsun hayat Gridir ::
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Dön Google

• Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.