Sarsildim ?

Dökün içinizi artık.Sırlarınızı, duygularınızı kimseye anlatamadıklarınızı burada anlatın.
Kullanıcı avatarı
EteRNaL
New Friend
New Friend
İletişim:

Doğruyla Gidilir,Yanlış Zaten Götürür..

Mesaj gönderen EteRNaL »

Nadasa Bırakılmış Toprak Gibi Kendi Halinde Değildir Yaşam, Güzel Düşlerin Dünyası da Değildir Yaşam.. Yine de Korkma ve Güzel Düşler Kur.. İizn Verme Sakın Umutsuzluğa..Dediğim Gibi Doğruyla Gidilir,Yanlış Zaten Götürür..Sarsılmak yok Aldanmak da..Hayat Bir Örümcek Ağı Misalidir..Küçük Sinek Olursan Yağışır Kalırsın Hayatın Yapışkan Ağlarına..Ama Büyük Sinek Olursan Deler Geçersin O Ağı Hızla Durmaksızın..Büyük Sinek Olmanız Dileğiyle..
Dost Dediğin Dosdoğru Olmalı..
Kullanıcı avatarı
YemreX
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen YemreX »

Ortada Bişey Yokken vede Herşey Çok İyi Giderken Kız Arkadaşımın Ayrılmak İstemesi. Allahtan Sorunu Konuşarak Halledip Beraberliğimizi Bozmadık.
[url=http://imageshack.us][img]http://img345.imageshack.us/img345/4026/aglayanbebek8mc.jpg[/img][/url]
Kullanıcı avatarı
ProbLemGirL
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen ProbLemGirL »

Aynen..11 yıL önc ebabamı kaybettim...Sarsıldığım tek olay....!
[align=right][size=75][glow=purple][b][color=black]$ehzademe yakı$ır tek sevgim..[/b][/glow][/color][/size][/align]
[color=black][glow=blue][size=75][b]ღ mStf.m ღ[/b][/size][/glow][/color]
Kullanıcı avatarı
Enchanting
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Enchanting »

Sarsıldım evet.. İnsanların beni aşağıladığını gördüğümde, o'nun gittiğini gördüğümde sarsıldım! İnşallah bir an önce kendimi toparlarım.. Ama biliyorum ki uzun zaman alicak..
bir gün ve gerçekten, her şey çok güzel ölecek!
HIS
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen HIS »

önceleri bu kadar ağlak biri olacağım aklımın ucundan bile geçmezdi.. hatta kendimi fazla gururlu falan bulurdum ama zaman; sanırım insana kendi ile ilgili gerçekleri bile görmekte fayda sağlıyor ( her ne kadar fayda ise ortaya çıkanlar )
insanlara insanca yaklaşma konusunda hatalı yaklaşımlarda bulunduğumu anlamam 27 senemi aldı hayatımdan ( tamam çocukluk dönemini saymayın!! ) zamanla yarışırken hayatın içinde hep tecrübelerle kör olduğumu ve bu körlüğün hayat boyu devam edeceğini anladım.. yaşadıkça gözü açılıyor insanın. hataları, yalanları, acıları, sevinçleri, olması gerekenleri ve de olmamasını istedikleri karşısında ne kadar yürekli hareket etmesi gerektiğini de... güven olayına hiç girmek istemiyorum bellki her şeyin sebebi buydu (fazla güven) içimi dökmeme böylesi bir forumda denk gelmemde benim için enteresan.. ama hayatı anlamak için acele edin diyorum .. ben ne kadar koştuğumu sansamda yıllardır, hiç bir zaman yetişemeyeceklerime bakmak istemiyorum.. bunu tatmadan gözlerinizin açılmasını isterdim..
[img]http://media.canadatrader.com/companies/167/showrooms/subaru.gif[/img]

[url]http://spaces.msn.com/members/aspes/[/url]
Kullanıcı avatarı
eXceLLenCy
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen eXceLLenCy »

02.01.2006 tarihinde acaip sarsıldım sebebini boşverin :-(
HIS
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen HIS »

tamam boşverdik .. :wohow:
[img]http://media.canadatrader.com/companies/167/showrooms/subaru.gif[/img]

[url]http://spaces.msn.com/members/aspes/[/url]
Kullanıcı avatarı
alaTurka
Slow Friend
Slow Friend
İletişim:

Mesaj gönderen alaTurka »

Selam arkadaslar, bir sürü basliktan özellikle bu beni cekti, nedendir bilinmez, belki bu aralar kendimi cok sarsilmis hissettigimdendir...

Beni hayatta en cok sarsan olay 6 sene önce Annemi kaybetmem oldu, bundan öte kolay kolay da hic bir sey sarsmadi beni..
Ama su günlerde aska inancimi ve umudumu yitiren biri biraz afallamama sebep oldu..
Benim cok cok sevdigim, ilk defa ask yasadigim insan, karaktersiz, korkak, adi biri oldugunu gösterdi...
Bu durumda duygularimdan, hislerimden, sezilerimden süphe eder oldum birde en kötüsü aska inancimi kaybetmemem neden oldu...

Oh be iyi geldi galiba....

ayrica topic sahibi prenses hanim imza süper
Hayatta her zaman online olmak gerek .....
Kullanıcı avatarı
dejavu_
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Mesaj gönderen dejavu_ »

benim hayatimi degistiren olay ilk dogdugum yil yani bebeklik yillarimda bir kiz cocugu ile iki sene ayni apartmanda komsu olarak oturmisuz. babam aastsubay iken. babasi babamin askeri okul arkadasi... sonra bizim tayinimiz cikmis gitmisiz... tam on yil sonra biz o kadar sehir degistirip tasindiktan sonra o ankaraya tamda benim okudugum iokula ayni sinifa geldi. ona bir daha asik oldum.. ilkokul dort... cok samimi olduk.. beni sevdigini biliyordum.. oda biliyordu.. ama hic soylemedik.. sonra ben buyuk bir kaza atlatim.. 5 ay okuldan ayri kaldim.. o benim en yakin arkadasimla cikmaya basladi.. onu sokakta gordukce yolumu degistirdim.. cok utanuyordum. nasil davranacagimi bilmiyordum.. o utangaclik hic bitmedi... tayinimiz cikti iskenderuna gittik... tam on yil gecti.... istanbulda mecidiyekoyde bir dershaneye gidiyordum yillar evvel... ona bizim dershanenin koridorlarinda rastladim... cakilip kaldim... 4 tana bayan bir sinifin onunde konusuyordu.. o guluyordu, ona cok benziyordu.. basimi adam gibi cevirip bakamadim bile.. utandim.. ne diyecegimi bilemedim. o beni tanimadi.. inan miyormusunuz.. bir hafta sonra rehberlik odasina girdim aylik deneme sinav sonuclarini ogrenmek icin... grafik cizelge kagitlarini tariyordum. bir an elimden kagitlar dustu.. yerde onun ismi duruyordu.... rehbere sordum.. bilgisayarini taradi... biizm okula kayitli degildi.. disaridan girmisti.. ders calisamadim ailem yurt disindaydi, tekrar sigaraya basladim. konsantrasyonum bozuldu... artik yalniz kalmamak icin her aksam arkadaslairmi eve cegiriyordum. ders calismayi birakmistim. sonunda 118 bilinmeyen numaralar sevisinden sehir sehir tarayip telefonunu buldum. o acti sesi degismisti ama oydu anladim.. biraz sesini dinledim. telefonu kapattim... ama bu herseyi degistirdi...
`There is no good and bad. It's just a thought that makes the things good and bad.`
-Shakespeare-
Iyi ve kotu yoktur. Yalnizca dusunceler vardir ki seyleri iyi yada kotu yapar.
Kullanıcı avatarı
Affedilmeyen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Affedilmeyen »

İlk ve son aşkımın, annem yüzünden ayrılmak istemei :-(
Başına bir silah daya ve duvarları beyninle boya.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir