Sevdiğime sevdiğimi bile bile ihanet ettim ...

Dökün içinizi artık.Sırlarınızı, duygularınızı kimseye anlatamadıklarınızı burada anlatın.
Kullanıcı avatarı
tush
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen tush »

Ben sana demiyorum zen e diyorum seninki biliyorum ;)
http://www.tushsnk.com

http://www.myspace.com/tushsnk
Kullanıcı avatarı
Zen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zen »

Eternity yazdı:'sorun başka şeylerde olabilir' demek her günahın bedelini şeytana ödetme ucuzluğu gibi bir şey olsa gerek. uzaklarda arama, sorun sensin.
Her iki tarafta da sorun vardir, her zaman tek kiside aranmamali suc.
What the eyes see is knowledge, what the heart knows is certainty.
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Eternity »

sorun varsa, aldatma ucuzluğuna gitmek yerine, o kişiyi alır karşına ve konuşursun. ya sorunu çözmeye çabalar ya da adam gibi ilişkini bitirirsin. ama yok, o cebimde kalsın ama ben başka tenlerde kendimi bulmaya devam ederim mantığını güderek başkasına da suçu yüklemek ayıptır. aldatanlardaki pişkinliği bir türlü anlamıyorum. gerçi kendileri de anlamıyorlar ya, o da ayrı bir mevzu.
Kullanıcı avatarı
Zen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zen »

Piskinlik?! Aldatmanin guzel bisey oldugunu savunmadim, zevk alarak da soylemedim ama hersey "oturur konusur halledersin" demek kadar kolay olmuyo maalesef, iliskini hemen bitiremiyosun, istedigin seyler de olmuyo. Hayatta nelerle karsilasacagini asla bilemezsin, dusunmedigin hesap etmedigin durumlar cikabilir. Doyumsuz insanlar vardir cok mutlu oldugu halde bir anlik zevk icin aldatir ona bisey diyemem ama. Her sekilde hos degil aldatmak ilerde bir gun mutlaka yaptiginin cezasini cekiyosun ama insanlarin gelecek icin, kendileri icin cok emin konusmasi da anlamsiz.
What the eyes see is knowledge, what the heart knows is certainty.
Kullanıcı avatarı
tush
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen tush »

1 dediğin diğerini tutmadı bak
http://www.tushsnk.com

http://www.myspace.com/tushsnk
Kullanıcı avatarı
darkhero
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen darkhero »

dicegim su yazık etmisin ama sewiosan waz gecme elbet buna inanır ama bu biraz zaman alır eger simdiden waz gecersen direk yazık hic sewmemisin demektir we aldatırken aklın nerdeydi cok sewsen asık olsan bir an bile dusunmeden edemezdim eger sende onu dusunurek aldatıysan yazık ki hic vicdan yokmus sende git sewdiginin pesinden kos affetir kendini bi sekilde ama o artıq kızın insafına balı ama hakketmese emin ol %100 haklı....cunku ihanet hic bi sekilde eskisi guwen olmaz we eskisi gibi sewgide kalmaz... bunu da onarmak cok zamanını alır her neyse yapmısın bi hata onemli olan hatanı anlaman we bi daha yapmamn hic bi iliskide.
korayser
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen korayser »

başından sonununa okudum ama muhabbete fransız kaldım
www.korayhoylu.com
ekilemm
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen ekilemm »

merhaba kraliçe evet yaptığın kötü bişiy neden yaptın onuda bilmiyorumama keşke yapmasaydın seni affetmesi uzun sürer zaman ver ona ileride seni affeder emin ol herşey zaman istiyo malesefki:(:( ama keşke yapmasaydın diyorum:(:(
ekilemm
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen ekilemm »

merhaba kraliçe yaptığın gerçekten kötü bişi ve affedilmesi zor bişi ama eğer seni affetmesini istiyosan ona biraz zaman vermelisin emin ol her şey zamanla düzeliyo :)
Kullanıcı avatarı
nicksizz
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen nicksizz »

takma kafanı. o da seni aldatmıştır ve bu kadar üzülmemiştir