Herşey Paramı?

Dökün içinizi artık.Sırlarınızı, duygularınızı kimseye anlatamadıklarınızı burada anlatın.
D-Warrior
New Friend
New Friend

Herşey Paramı?

Mesaj gönderen D-Warrior »

Arkadaşlar bi kzı gerçekten çok sevdm tam 2 yıl oldu , o da beni sewdmi blmyorm ama şuan çok mtluyuz tabi arkdaş olrak. Kıza açılsam Belki Herşey Güzel olcak ama durunlar çok değişik. Ailem azcık varlıklı bir aile ama ailemle aram çok bozuk azcıkda ruhumda asilik var ailemle olan 1-2 tartşmdan snra ewde kalmıorm yurtta kalıorm ewden nrdeyse hç pra almıorm abim saolsn o yardmcı oluyo ama hoşlandığım kız tabiri caizse cadde kızı. Öncden hep braber artk aynı mekanlarda takılırdk ama artk aşıyor beni oralar kzda varlıklı bi aileden geliyo bnde bu durumumu hç bi arkdaşma söylemedm ailemle ilgli olan drumumu . Yani ben kendme şu aralar zor bakyoken Kzla nasıl braber olcam ne yapmalym?
Billielif
New Friend
New Friend

Re: Herşey Paramı?

Mesaj gönderen Billielif »

bence gerçekten seviyorsan kıza bir an önce açılmalısın hayat çok kısa sonuçta.. tabi ailen ile olan durumları da ona anlat eğer seni bu halinle de kabul ederse o zaman seni gerçekten seviyor demektir. aslında bence şanslısın çünkü bu para meselesi arkadaşının seni sevip sevmediğini anlamanda çok yardımcı olacaktır..:)
why47
New Friend
New Friend
İletişim:

Re: Herşey Paramı?

Mesaj gönderen why47 »

abicim hic birseyi dinleme seviyorsan herseyi yapacaksın gec kalma ben sonra neden die yakınırsın