En yakın arkadaşıma aşık oldum...

Dökün içinizi artık.Sırlarınızı, duygularınızı kimseye anlatamadıklarınızı burada anlatın.
SefaTatar
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen SefaTatar »

OFFF ÇOK KÖTÜ Bİ DURUM :(

BENİM BAŞIMADA GELDİ BU OLAY BANADA HAYIR DEDİ UNUTAMADIM 1- 1.5 YIL SONRA BABAMIN MESLEGİNDEN DOLAYI ŞEHİR DISINA TASINDIK AKLIMDAN CIKTI KIZ AMA SEN ANLATINCA Bİ AN AKLIMA GELDİ :(
[b]Yüz Verdik Yeteri Kadar Artık Herkez Ederi Kadar[/b]
Kullanıcı avatarı
kursatelacar
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen kursatelacar »

SıRf Qnu kıSkandıRmak iÇin ßaSka ßiRiyLe Cıkman Cok yanLıŞ ßu Seni onun qözünde daha da deqeRSiz kıLaR ßenCe oLayı akıŞına ßıRak...Q Sana aŞık oLmasSa ßiLe Sen zamanLa unutuRSun..
Welcome To My World I am The Best ALAYINA REST:)
haylazzz
Slow Friend
Slow Friend

Re: En yakın arkadaşıma aşık oldum...

Mesaj gönderen haylazzz »

MaDHaWK yazdı:ahh kardeşim seninle aynı duygualrı bende yaşadım hala daa yaşıyorum. Ben de okul arkadaşıma aşık oldum (platonik)... Şuan da aşığım. Hiç unutamıyorum.
O'nua görünce kalbim yerinden fırlıyor ve ağzımı açamıyorum, konuşamıyorum zaten bu yüzden kıza açılamıyorum. O'na bakmaya dahi kıyamıyorum. O'nu her düşündüğümde gözlerimden yaşlar damlıyor. Sırf O'nu görmek için sabahları evden erken çıkıyorum.
O'na sadece bir kez dokundum (ellerini tuttum) ve o an dünya ile bütün bağım kesildi, hiç birşey düşünemez oldum ya o duygu anlatılmaz yani yaşanır. O an ki mutluluk hiç bir şeyde yok. O'na bir kez daha dokunabilmek için herşeyimi veririm sadece dokunmak için...
aynısı benim başımada geldi ama ben elini dahi tutmadım sadece bir kere yanlışlıkla çarptı o kadar birde kız değil erkek ... :cry:
Bir yaşam savaşıdır ölmek!!!