Finansal..

Dökün içinizi artık.Sırlarınızı, duygularınızı kimseye anlatamadıklarınızı burada anlatın.
thespa
New Friend
New Friend

Finansal..

Mesaj gönderen thespa »

Arkadaşlar benim bir zor durumum war sizden öneri beklicem
ben bir kıza aşığım vede o bana aşık 1 senedir.askerdeyken tanıştım ve uzun süredir birbirimizi seviyoruz
ona bugune kadar hiç yalan söylemedim
sadece bir konuda?
oda son zamanlardaki maddi durum...
ailem yıllarca çalışmış çabalamış 15 sene bir aileye yanında çalıştılar ve ordan çıktılar..babam müzisyendi aynı zamanda ve ek gelir getiriyordu...çok çalışarak şuanda 3 evimiz var çok şükür fakat,
askerliğimin bitmesine 6 ay kala bazı finansal ve sağlık sorunları yüzünden müzisyenliğini ek işe çevirip evimizden çıkmak zorunda kaldık.şimdi ise bir apartman görevlisi olarak 2 sene boyunca çalışarak borcumuzu kapatmayı planlıyoruz geçici bir durum söz konusu.diğer evlerimiz 1i memlekette öbürleri kira
neyse kız arkadaşım ailemi tanımak,evimize gelmek istiyor ve bu sakladığım olay benim içimi günden güne kemiriyor
daha fazla saklamak istemiyorum ama açıldığım zaman ona, olucaklardan korkuyorum
sizce ne yapmalıyım..:(

onu kaybetmek istemiyorum...
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Saklarsan daha kötü, seni bu durumunla sevmeyecekse hiç sevmesin. İnşallah en kısa zamanda durumların iyi olur.
Dreams
thespa
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen thespa »

saol kardeş
valla durum geçicek biliyorum ama o nediyecek bilmiyorum
Kullanıcı avatarı
ilayda
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen ilayda »

Ona herşeyi anlat, sonuçta onu aldatmamışsın ki olur böyle şeyler. Neden baştan gerçeği söylemediğini de anlat eminim anlayış gösterecektir. Eğer böyle birşey yüzünden seni terk ederse de yanında olma sebebinin sana olan sevgisi olmadığını anlamış olursun. Bir an evvel sıkıntılarından kurtulman dileğiyle...
Kullanıcı avatarı
nevesin
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen nevesin »

kardeşim evvela bu sıkıntıların inşallah geçecek.şükredip beklemek lazım.her karanlık yolun aydınlık bir çıkışı vardır.
kız arkadaşına yalan söyleme.birşeyde deme.önceden açıklama yaparak dahi hata yaparsın bence.sen sadece ailenle tanıştırmaya getir.doğru olanı kendisi görecek ve fikrini değiştirmeyecektir.zaten fikrini değiştirme ihtimalini düşünmek bile hiç hoş değil.
bazen,ne yaparsan yap olmuyor

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir