aşkımı kıskançlığımla üzüyorum..

Dökün içinizi artık.Sırlarınızı, duygularınızı kimseye anlatamadıklarınızı burada anlatın.
qarizma_srby
New Friend
New Friend

aşkımı kıskançlığımla üzüyorum..

Mesaj gönderen qarizma_srby »

evet arkadaşlar bu huyumu nasıl düzeltebilirim kız arkadaşımı çok üzüyorum manyaklık derecesinde kıskancım :cry:
Kullanıcı avatarı
kursatelacar
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen kursatelacar »

onu bu yüzden üzmen ona güvenmediğini gösterir ki güveniyorsan hem kendini hemde onu bosa üzüyosun bence iradeni kullanarak kıskançlığı üstünden atmalısın..
Welcome To My World I am The Best ALAYINA REST:)
Kullanıcı avatarı
ilayda
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen ilayda »

Sana bu konuda birşey öneremem çünkü aynı hastalık bende de var. İsterse dünyanın en güvenilir insanı olsun ben kıskançlıkta sınır tanımadığımı düşünüyorum. Elimden geldiğince sıkmamaya çalışırım ama elimden çok birşey gelmiyor malesef ne yapalım bende böyleyim keşke elimden birşey gelse ama yok. :roll:
Kullanıcı avatarı
ByUzman
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen ByUzman »

Benimde çoook kıskanç bir sevgülüm vardı ayrıldım! Eğer sevgilin erkekse kendine dikkat et!
[align=right][u][b] [size=150][color=darkblue] Fяєєяuηηiηq & Paякσuя [/color] [/size][/b][/u][/align]
Kullanıcı avatarı
LordYusKing
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen LordYusKing »

Kıskan Kıskan yakında onu bidaha kıskanamıcaksın sen anladın onu oke :&
Bu Alem'De Kral da Tanımam
Kural Da Sonu Ölüm
Olsa Bile...
Kullanıcı avatarı
OrDiNaRYuS
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen OrDiNaRYuS »

valla kıskaçlık hani güvenle değil yani bende çok kıskancım ama benim kıskançlığım ona güvenmediğimden değil çevresindeki insanlara güvenmediğimden kaynaklanıyor
Kullanıcı avatarı
melike89
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen melike89 »

güvenle kıskançlığın cokda bi alakası yok bence...kıskanıyorsan cok seviyorsyn ve paylaşmaya tahammül edemiyorsun demektir...ama şöle bi sorun varki bu hastalık boyutunda olmamalı.kıskandığını göstermen onada güven verir esasen ama dediğim gibi sıkmadan egosunu biraz okşayarak sana bağlanmasına sebep olabilr bu 8-)
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

seven insan kıskanır abi ottan kıskanır, bottan kıskanır, kıskanır.. önemli olan bu kıskançlığını karşıya gösterme şeklin bunun nabzını ayarlamak zamanını yerini şeklini kıskandığını doğru bi şekilde anlatabilmek zor olan bu. bi bu konuyu çok takıp kızarak zorlayarak vs bişiler yapmak var bide güzel bi anda normal bi şekilde belki şımararak belki dalgaya vurarak söylemek bunu ayarlamak asıl mesele
enjoy the silence..
debauchee
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen debauchee »

kıskanman doqaL oLaRak oNu ne kdR cok sevdiqini qösterir...mesela bende aşırı derecede kıskanıorum ama ona kötü bi sekilde yansıtmamaya calısıorum önemli olanda bu kıskandıqını belli et tabi ama fazla kıskandıqını anlamasın :wink:
Kullanıcı avatarı
YeLoMi
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen YeLoMi »

kıskanma huyundan vazgeçemezsin ama biraz rahat olmaya çalış.En kötü ihtimali düşünme
Prisoner the right thing in the world ...
The only real nobility is in the world ...

No Air ,, The Shawshank Redemption ..