Aydın ne ruh halinde ?

Dökün içinizi artık.Sırlarınızı, duygularınızı kimseye anlatamadıklarınızı burada anlatın.
Kullanıcı avatarı
youth
Slow Friend
Slow Friend
İletişim:

Aydın ne ruh halinde ?

Mesaj gönderen youth »

adi olmayan günler..yasanilan ruh hallerinden bi haber gecen haftanin kacinci günü oldugu bile bilinmeyen günler..belki icinde biraz kizginlik belki birazda mutluluk (!) olan günler..yapilan anlamsiz hareketlerin , icilen asiri alkollerin sebeplerine isim takilamayan günler..haberimiz bile olmadan baslayan ve basladigindan haberimiz olmamasina ragmen bitmesine suclu gösterildigimiz , status'lere "in relationship" yazmaya gereksinim bile duymadigimiz iliskilerin etrafimizda dolanip uzaklastigi günler..

hep "günler" denildi..niye "gün" degil..acaba cok mu icinde sakladi..günlerin üstüne gün ekledi ? günü gününe isyan etse , belkide duvarla konusmayi biraksa bu kadar dolu olmazdi ha ? ya da akvaryumda sürekli dönüp dolasan aptali arkadas olarak edinmeyi biraksa..insan olsa biraz ? insan olabilsek azicik ? hepimiz..

maskeleri kaldirsak yüzlerimizden..bende kaldirayim..yaziyi yazan benim diye ayricalik taninmicak sanirim bana..hadi aynalarimizi alalim yanimiza , maskesiz cirkinmiyiz ? guzelmiyiz ? yoksa utaniyormuyuz kendimize bakmaya ? neyse..

"give it back" ??..hayir! hic bisey istemiyorum geriye..ne 5 yil onceki boyumu ne 20 yil onceki ici dolu bebek bezlerimi ne onceki sac seklimi ne hayatimdan cikmis yersiz insanlari nede…nede..istemiyorum bisey ya..valla..cünkü zaten hersey benim..hepsi garip düzenekli beynimin icinde..lanet! istedigimde gitmiyorlar..geliyorlar gözümün önüne..ilkokulda taciz ettigim kizda geliyor gözümün önüne..ruh hastasi aydin!

bu aralar birisini ya da birilerini..bilmiyorum tam olarak sayisini , ama öldürmem lazim..somut olarak yapmayacak kadar akli basinda bi insan evladiyim..ya "müzik" kavramini öldürmeliyim..tüm duygulari hislerini uyandiran lanet notalar!!ya da baska biseyleri..belkide Aydin'i belkide Youth'u..ama biseylerin ölmesi gerek!!belkide senin ? :)