Allah günahlarımı affetsin

Dökün içinizi artık.Sırlarınızı, duygularınızı kimseye anlatamadıklarınızı burada anlatın.
Kullanıcı avatarı
hakanlim
Slow Friend
Slow Friend

Allah günahlarımı affetsin

Mesaj gönderen hakanlim »

Allah günahlarımı affetsin diyorum... neden mi? her gece annem sahura kaldırıyor. sahura kalkıp yemek yiyip tekrar yatıyorum. ama gel görelim ki sigara denilen bir bela başıma müsallat, annem üzülmesin diye bende oruç numaraları yapıyorum. evde bilgisayar olduğu halde sabah evden çıkıp int cafeye gidiyorum sigaramı cayımı rahatça içip iftar vakti gelince annemle orucumu açıyorum.
fatih33
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen fatih33 »

olmadı abi ya;valla hiç olmadı..kendini biraz kontrol etsen hiçbir şey olmaz..
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

yani olmamış. Söyle bence annene anne ben dayanamıyorum de tutma daha iyi bunda üzülünecek birşey yok sonuçta günahıda sana sevabıda
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
Usamam
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Usamam »

hiç olmamış yaw nedir bu sigara sigara.babamda çok içiyo hatta kaç yaşında başladığını söylemez bize ama 13 civari diye anladık biz.normalde duramaz ama ramazanda ne oluyorsa Allah ın hikmeti zorlansada tutuyor orucunu.o ve tüm sigara içen akrabalarımız.hem b bence daha sevap olur yani zorlanıyosun bi şeyi istiyosun ama Allah rızası için tutuyosun kendini. hakanlim buraya yazdın diye sölüyorum bunları yoksa karışmam kolay kolay böyle konulara.ama bigün dene gerçekten inanarak isteyerek ve dua at Allah sabrını vericektir.belki bununla beraber bırakırsın sigarayı dahada hayırlı süper olur:D
HAYATTA HİÇBİR ŞEYİM
AZ OLMADI SENİN KADAR
VE HİÇBİR ŞEYİ ÖZLEMEDİM
SENİ ÖZLEDİĞİM KADAR
SENDE BAŞINI ALIP GİTME NE OLUR
Kullanıcı avatarı
fatduv
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen fatduv »

Biraz sıkarsan sigarasiz durabilirsin. Yani bunun çok örneği var. Yapan nasıl yapıyor?
Kullanıcı avatarı
Gürz
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Gürz »

hakanlim , öcelikle öz eleştiri yapacak kadar erdemli bir insan olduğun için tebrik ederim, çoğu insan yaptığına mazeret arar...

Değerli arkadaşım, şu kısa yazından anladığım kadar yaptığından huzursuzsun, ancak bu problemi yine çözecek olan sensin, sana bir tavsiyem olacak, bir gün ( en yakın zamanda ) yaşadığın şehirde varsa bir tıp fakültesi yaksa mevcut bir devlet hastanesinin kardiyoloji ve göğüs hastalıkları servislerini bir dolaşıver ve hastaların hastalık nedenlerini sorabilirsen daha iyi olur...

başka bir şey söylememe lüzum yok.
Çağların bilgeliğini ara , ancak dünyaya bir çocuğun gözleriyle bak.
Kullanıcı avatarı
south17
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen south17 »

Bencede içmeyeceksin yada oruç tutmayacaksın günahıda sana sevabıda
Kullanıcı avatarı
carix
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen carix »

sigara tiryakisi olupda oruç tutan çok insan var. irade meselesi bence bu.
CAHİLİN YANINDA KİTAP GİBİ SESSİZ OL! ZİRA SUSMAK EN GÜZEL KONUŞMAKTIR.
Kullanıcı avatarı
LordYusKing
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen LordYusKing »

Amin
Bu Alem'De Kral da Tanımam
Kural Da Sonu Ölüm
Olsa Bile...
Kullanıcı avatarı
ByUzman
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen ByUzman »

Kendi kendine Sigara iğrenç bişey de. İğrenmesen bile sigara lafını duyunca tiksiniyormuş gibi ığğ iğğ iğrenç de kendi kendine. Sigarayı eline alınca, kendimden iğreniyorum bu pis eşyi nasıl içerim vs.. şeyler söyle.. zamanla sigaradan tiksinirsin.. Çook işe yarıyor herkeze tavsiye derim. Gerçekten Allah Affetsin Seni! Dedimi yap ve hırsını hiiç kaybetme hiç pes etme. Kolay gelsin savaşma sırası sende :)
[align=right][u][b] [size=150][color=darkblue] Fяєєяuηηiηq & Paякσuя [/color] [/size][/b][/u][/align]