Allah günahlarımı affetsin

Dökün içinizi artık.Sırlarınızı, duygularınızı kimseye anlatamadıklarınızı burada anlatın.
denizhan
New Friend
New Friend

huzursuzsan vicdanının sesine kulak ver

Mesaj gönderen denizhan »

yaptığın davranışın ile alakalı olarak, vicdanınla konuşuyorsun..onun sesine kulak ver o sana yapman gerekeni söyleyecektir.. biz burdan ne söylesek boş..önemli olan sizin diyaloğunuz..selamlar..
Kullanıcı avatarı
Eda_Aksoy
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen Eda_Aksoy »

Ben olsam ben de annemi üzmemek için yaptığının aynısnı yapardım. Oruç tutmayı ne zaman yürekten istersen ve odaklanabilirsen o zaman tutmalısın. Fakat, bunu yürekten istemek için Allah'a dua etmeye başlamalısın, onunla konuşmalısın. Aslında cevap veriyor... Ve sen en açık ona olabilirsin, en çok Allah'a kendin olabilirsin... Dünya üzerinde herkese yalan söyleyebilirsin ama ona asla, ve o seni olduğun gibi kabullenmekte. Düşün bu yüce varlık seni tüm günahlarına rağmen, son nefesine kadar dinleyecek... Ve bu sonsuz yüceliğe karşı seni bitiren yalancı dostuna veda etmeye çalış kardeşim....

Umarım herşey gönlünce olur!
Kullanıcı avatarı
Türk
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Türk »

E ne olacak ki bundan? Oruç tutmak gibi bir zorunluluğunuz mu var? İstemiyorsanız oruç tutmazsınız olur biter. Eğer oruç tutmadığınız zaman çevrenizden (annenizden vs.) baskı görüyorsanız buna mahalle baskısı denir ve bu baskıyı görmemek için oturup oruç tutmak istemediğinizi etraflıca anlatmanız gerekir.

Bu durumda kimse size oruç tutmanız yönünde baskı yapamaz. Kişiler ibadet etmekte veya etmemekte hürdür.
gamzelim88
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen gamzelim88 »

herkesin günahı sevabı kendine arkadasım bence hiiçç saklama annenden takılmana bak :))

forumda ilk msjımı size yazdım hayırlı olsun ehehehe :)
Kullanıcı avatarı
Yalovam77
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Mesaj gönderen Yalovam77 »

Allah yardımcın olsun....Bence yalan söyleme...
Kullanıcı avatarı
yau
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen yau »

ben günde 3 paket sigara içiyordum ama bıraktım şimdi 1 sene 0lcak rahatladım istersen yaparsın kardeş kendine güven
Huzur dolu içimde
Ben sonsuzluğu düşünüyorum
Ey sonsuzluğun sahibi, sana ulaşmak istiyorum
Durun kapanmayın pencerelerim
Güneşimi kapatmayın
Beton çok soğuk, üşüyorum...