eski sevgili

Dökün içinizi artık.Sırlarınızı, duygularınızı kimseye anlatamadıklarınızı burada anlatın.
Kullanıcı avatarı
qreen
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen qreen »

keşke dediğin gibi kabullenebilsem.. napıyo edio bi şekilde huzurumuzu bozuyo.. :cool1:
Sana mucizeler vaad etmedim; bir mucize verdim.. ' 01.12.2007
Kullanıcı avatarı
phatyh
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum

Mesaj gönderen phatyh »

aşk güzel bi duygu içinde diğer duygularıda taşıyor bence mutlu olmak,korkmak , güvenmek, hüzünlenmek,özlemek,sevmek vs. bu kadar duyguyu bi duygunun içinde bulmuşken yani aşkın içinde niye olmayasınki aşık.oldum keşke yine olsam
Gözlerim yeterli değil
Daha binlerce bulmalıyım, ödünç almalıyım da;
Seni seyretmeliyim....
Kullanıcı avatarı
nicksizz
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen nicksizz »

geçmişe mazi ölmüşe niyazi eski sevgiliye kanka (bu ona verilecek en büyük ceza bazen). bitti. olay bu. allah bir hatun otuz milyon
Kullanıcı avatarı
dewil_lions
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen dewil_lions »

aynen geçmiş bitmiştir giden gitmiştir gelsene kabul görmeyecektir
şu yalan dünya da bari SEN gerçek ol be
Kullanıcı avatarı
fulas14
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen fulas14 »

ben de aşık oldum ama ayrıldım bırak kızları no girl
Kullanıcı avatarı
dmrhckr
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen dmrhckr »

bende aşık oldum.sevdiğim kıza çıkma teklif ettim.Tam hersey yolundayken eski sevgilim geldi kızın ailesinin evine gidip saçma sapan şeyler anlatmış.Sonrada sevgilim geldi kavga ettik.O gittikten sonra eski kız arkadaşım geldi ve bana diyorki hadi ondan kurtuldun ne üzülüyorsun ben varım diyor utanmadan.Hergün iş yerime güya buradaki arkadaşlarını ziyaret için geliyor.Şimdi ben bu kızı ne yapacam.Ama şunu anladımki sevgilim beni,benim onu sevdiğim kadar sevmemişki bir kızın gelip ona söylediği şeylere benden çok inanıyormuş.
Kullanıcı avatarı
nurun
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen nurun »

comic aşk oyun değil ki ben oynamıyorum der gibi olmam gibide diyorsun aşk var herkesde aşık olur olmadım diyene inanmam asla gerçi yaşın küçükmüş bu yaşta böyle düşünmek normalde değil anormalde :) Allah yaşanılması güzel olan hayırlı bi aşk nasip etsin herkese inşALLAH.
İnsan baş gözüyle bakar, gönül gözüyle görür. ( imam' Gazali)
Kullanıcı avatarı
nurun
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen nurun »

dmrhckr yazdı:bende aşık oldum.sevdiğim kıza çıkma teklif ettim.Tam hersey yolundayken eski sevgilim geldi kızın ailesinin evine gidip saçma sapan şeyler anlatmış.Sonrada sevgilim geldi kavga ettik.O gittikten sonra eski kız arkadaşım geldi ve bana diyorki hadi ondan kurtuldun ne üzülüyorsun ben varım diyor utanmadan.Hergün iş yerime güya buradaki arkadaşlarını ziyaret için geliyor.Şimdi ben bu kızı ne yapacam.Ama şunu anladımki sevgilim beni,benim onu sevdiğim kadar sevmemişki bir kızın gelip ona söylediği şeylere benden çok inanıyormuş.
O kızın yani eski sevgilinin duygularıyla oynamışsan elini vicdanına koy yok ama ümit vermemişsen hiç kala alma yeni çıktığın kızıda hiç yargılama sevgisinden şüphe etme kendini onun yerine koymayı dene çok kötü bir durum zamana bırak ve kendini yargıla biraz sorunun kimden kaynaklandığını bul ve emin adımlarla ilerle hangisini seviyorsun sevgini ispatla kimsenin onurunu kırmadan yap bunu ALLAH yArdımcın olsun...
İnsan baş gözüyle bakar, gönül gözüyle görür. ( imam' Gazali)
Kullanıcı avatarı
TuRkUaZA
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen TuRkUaZA »

aşık oldum da aşık olmayı bıraktım da ne demek. aşk dediğin ömür boyu, ölene kadar ona karşı olan hislerini bitirmemek demektir. ki bikaç zaman içinde ona karşı beslenen bu duyguların yok olmasına ancak hoşlanma die adlandırılır.
H@Y@TT@ V@ROL@B!LMEK S@N@TT!R...
Kullanıcı avatarı
cRyStaLL
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen cRyStaLL »

Bence aşk saman alevidir çabuk yanar çabuk söner. Gerçek ve baki olan sevgidir aşk değil :)
I[b]t[/b]'s [b]a[/b] t[b]h[/b]i[b]n[/b] [b]l[/b]in[b]é[/b] b[b]é[/b]tw[b]é[/b]én [color=Red]l[b]ø[/b]v[b]é[/b][/color] [b]a[/b]n[b]d[/b] [color=red]h[b]a[/b]t[b]é[/b] [/color] [b]![/b]