Kız arkadaşımı çok üzüyorum yalan söylüyorum. :(

Dökün içinizi artık.Sırlarınızı, duygularınızı kimseye anlatamadıklarınızı burada anlatın.
Kullanıcı avatarı
nurun
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen nurun »

İnan siz den çok o kızın piskolojisi açısın dan olaya çok üzüldüm. Öncelikle ALLAH yardımcınız olsun ve pişman olmazsınız inşALLAH. Çok basit bi şekilde evlenmeyin diyorsunuz ya karşı tarafı hiç düşünmeden söylüyorsunuz bunu kız evlenmeyi düşündüğüne göre senden öyle bi yaklaşım almış ümit etmiş , hayal kurmuş peki bunları yaparken nerdeydiniz iki ayın başlangıncında neden belli etmediniz fikirleri en baştan dile getirmediniz şimdi iki ay geçmiş çok erkenmiş, ailesine borçluymuş madem böyle bi düşünceniz var kimsenin hayalleriyle oynamaya da hakkınız yok çıkın karşısına dürüstçe her şeye dile getirin ve bitirin oda kendine geç olmadan bi hayat hazırlasın bunu onu kırmadan yapmaya çalışın. Ve şuna değinmeden edemeyeceğim evlilikle evciliği birbirine karıştırmayın lütfen madem evliliği düşünmüyorsunuz neden insanların hayallaeriyle oynuyorsunuz bu bu kadar basit olmamalı .
İnsan baş gözüyle bakar, gönül gözüyle görür. ( imam' Gazali)
Kullanıcı avatarı
TuRkUaZA
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen TuRkUaZA »

kardeşim bu çok ciddi bi konu. 2 aylık sevgililikle insanlar maalesef birbirlerini pek tanıyamaz. ona bence tüm sakladıklarını büyük bi yüreklilikle açıkla. ailen senin mutluluğunu çok istiyorlarsa alıcağın bu ciddi kararlara da saygı duymalı. sen o gerçekten çok seviyosan ailenle konuşup anlaş. tabii ki de 2 aylık sürede evlenme kararı al demiyorum ama ailen de senin sevdiğin kıza saygı duymalı
H@Y@TT@ V@ROL@B!LMEK S@N@TT!R...
Kullanıcı avatarı
Enchanting
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Enchanting »

Üzerinden 2 sene geçmiş, sonucu merak ettim ben şimdi. Ne oldu? :)

Ve şu yorum güldürdü beni: itiraf.com gibi olmuş :)

::
bir gün ve gerçekten, her şey çok güzel ölecek!