Kız arkadaşımı çok üzüyorum yalan söylüyorum. :(

Dökün içinizi artık.Sırlarınızı, duygularınızı kimseye anlatamadıklarınızı burada anlatın.
story
New Friend
New Friend
İletişim:

Kız arkadaşımı çok üzüyorum yalan söylüyorum. :(

Mesaj gönderen story »

Kız arkadaşımla 2 aydır çıkıyoruz beni deliler gibi seviyor ve her fırsatta evlenmek istediğini söylüyor bense erken oldugunu birbirimizi daha iyi tanımamız gerektiğini söylüyorum oda tamam diyor ama 2 gün sonra tekrara başlıyor.Bende yalanlar söyleyerek onu uzaklaştırmaya çalışıyorum ama bende unutamıyorum sevdim bi kere olmuyor.
Nedenmi yalanlar söylüyorum ailem bi kısla evlenmemi istiyor ve çok baskı yapıyor aileme borçlu oldugum şeyler var ve onlara sırt çeviremiyorum.ama onunla beraberliğimiz yeni oldugu için onuda söyleyemiyorum.Bir keresinde ona ailem bi kızı istiyor dedim ben seni çok seviyorum sensiz yaşayamam senide kendimide öldürürüm dedi :(
Onuda ailesi birine vermek istiyor onada çok baskı yapıyorlar.Ben olmasam evlenirmiydin dedi olabilirdi ama sen varsın artık senden başkası olmaz dedi :( Kendimi onu engellemiş hissediyorum bana ailesini ve şehrini terk edecegini yoksa onu evlendireceklerini söyledi kesin yapar biliyorum.bendende aynını istiyor ama bazı nedenlerden ben yapamam..
2 Ay önce başlayan bir şeyi evlşilik gibi bir duruma getirmek dogru degil diye düşünüyorum bu çok ciddi bi konu henüz erken diyorum ama o dinlemiyor.bi yandan haklıda çaresi yok benimde pek yok ne yapsam olmuyor üzgünüm sevgilim :(
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

2 aylık bir ilişki evliliğe gitmemeli bence. tabi ortada yalanlar da varsa ne kadar sağlam olabilir ki temelleri...
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
Kullanıcı avatarı
FaT
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen FaT »

cıx cıx yalan varsa bu iş olmaz bence çünkü bi kere yalan söyleyen ikinciyide söyler ee haliyle üçü-dördü.......de.
[size=150][glow=red][b]Ne GiT diyeceğim sana,nede KaL!BeNiM aşkımın benim için atacak bir yüreğe ihtiyacı VaR,ya aç yüreğini büyüsün aşk içinde,yada bulaşma aşka hiçbir ZaMaN....
[/b][/glow][/size]
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

zor bir durummuş ama şuan evlenmemelisin insanın aklında 1 gram bile tereddüt oluşuyorsa ki senin oluşmuş daha erken bence yeterince tanımıyorum diyorsun evlenme.

Evlenme olmasada ben bir kere tereddüt ederek birinden ayrıldım tereddüt ederek başkasıyla çıktım hiçte sağlıklı olmuyor.

Ailene karşı çıkmalısın bence ne tür şeyler borçlusun bilmiyorum ama evliliğin önemini, onların değilde senin evleneceğini falan anlatmalısın.. Kız da aynı şekilde...
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

bir yalan diğer bir yalanı doğurur o onu o onu... derken yalanlarla dolu bir ilişki olur
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
Kullanıcı avatarı
fetza
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen fetza »

Ya ailene ne kadar borçlu olursan ol, sen evleneceksin ailen değil....Önemli olan senin mutluluğun ve yalan soylemeye artık dur demelısın...sadece ilişkin değil yapacagın işlerdede sorun yaratacıktır sana ...alışmış kudurmuştan beterdır....!!! unutma....
Kullanıcı avatarı
Hicran
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Hicran »

konu ne ailen ne yalan ne de 2 ay 2 aya neler sigmazki tanimak icin kalbinin sesini dinle 100% hayatimin kadini diyorsan dünyayi yak derim ama eger yazdigin yazida gibi böyle kendinden emin degilsen birak derim ama ailenin istedigi kisi ilede evlenme bence onu hic tanimiyorsun bu dahada kötü :D karisik bir durum sen sevdiginde kal iyi dusun tasin bence....Hicran
Kullanıcı avatarı
Tuba1
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen Tuba1 »

valla ailem istiyor yada onlara kendimi borçlu hissediyorum diye hayatımı sevmediğim biriyle asla birleştirmezdim. yıllarca aynı yastığa başkoymak var işin ucunda. Anladığım kadarıyla sen bu kızı yeterince sevmiyorsun. Eğer sevseydin her ne pahasına olursa olsun sevgin aileni ikna eder diye düşünüyorum.
Yalanın dostu, gerçeğin düşmanı yoktur..
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

itiraf.com gibi olmuş :) ufak bir uyarı yapmakta fayda var kız arkadaşının psikolojisi normal sinyaller vermiyor başına iş açabilir söyleyeyim, öldürme ölüm muhabbeti yapandan korkacaksın, itihar etmeye kalkışanı çok gördüm klasik erkeği elde tutmak taktiklerinden biridir :) blöf yapmıyorsa gerçekten ciddi sorunu var ..
Kullanıcı avatarı
fulas14
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen fulas14 »

bilgim olmadığından konuşamıyacam ama kalbine git