Mozilla Media Player HTML kodu sorunu

ASP, PHP, PERL, CGI, HTML gibi web programcılık dilleri hakkında yardım, tartışma ve paylaşımlar.
alichalee
New Friend
New Friend

Mozilla Media Player HTML kodu sorunu

Mesaj gönderen alichalee »

İnternette yayın yaptığım bir radyo var. Önceden radyomun media player ı Mozillada açtığım zaman çalışmıyordu. Biraz araştırdım ve sorunu hallettim. Tam her şey halloldu derken Mozilla yine sorun çıkarttı sürekli çıkarttığı gibi yine çıkarttı! Explorer da oluyor Opera da oluyor ama nedense bu ikisinde olan bazı şeyler Mozillada hiç olmuyor. Media Player sorunu hallettim derken bu seferde volume ayarlarında sorun yaşadım mozillada. Dinleyiciler siteme girdiğinde müziğin en yüksek sesiyle duymasını istiyorum. Ayarlarını yaptım volume:100 yaptım Explorer da denedim gayet güzel çalışıyor ama mozillada açıyorum yine olduğu gibi duruyor. Bu radyoyu sadece ben dinlesem hiç aldırış etmem Mozillayı kaldırırım ve birdahada yüklememek üzere silerdim. Ama sadece ben dinlemiyorum bu radyoyu. Başka insanlar radyomu Mozilladan dinlediği zaman müziğin sesi az gelecek. Mozilladan nefret etmek üzereyim. 2 seneden fazla oldu Mozillayı kullanıyorum ve herkese tavsiye ettim belki binlerce kişi benim sayemde Mozilla kullanmaya başladı abartmıyorum binlerce kişi benim sayemde kullanıyor belkide şu anda. Devlet daireleri internet cafeler bürolar şirketler kısaca internet kullanan ne kadar çevrem varsa hepsi benim sayemde Mozilla kullanıyor. Ama Mozilla bana ve başkalarına sürekli sorun yaratıyor!!!

Şimdi bana bu konu hakkında yardımcı olabilecek birisi varmı acaba ?

Beni daha da iyi anlayabilmeniz için
Explorer ve Mozilla arasındaki farkı aşağıdaki resimlerle gösterdim.

İlk Resim Explorer İçin Geçerlidir.

http://forum.mozillazine-tr.org/download/file.php?id=5

Alltaki Bu Resimde Baş Belası Mozilla İçin Geçerli.

http://forum.mozillazine-tr.org/download/file.php?id=4

Arkadaşlar lütfen bana yardım edin. Bu sorunu halletmem lazım. Bu aksaklık yüzünden yayına 10 gündür tam anlamıyla başlayamadım. Sorunumun çözülmesi durumunda benimde yapmam gereken ne varsa şimdiden yapacağıma söz veriyorum.

Tek istediğim Kodlarda yapmış olduğum volume ayarlarını Mozila ve Explorerda aynı şekilde görmek. Volume:100 yaptığımda Mozillada Ses Sonuna Kadar Çıksın. Volume:0 yapmışsam hiç ses çıkmasın kardeşim. Çokmu şey istiyorum!
Allahın belası Mozilla nedir senden çektiğim ya !!!