NBA Konferans Finalleri 2006

Amerikan basketbol ligi NBA hakkındaki tüm konular ve tartışmalar.
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

NBA Konferans Finalleri 2006

Mesaj gönderen Eternity »

doğu yakasında miami heat - detroit pistons
batı yakasında dallas mavericks - phoenix suns

serileri ile konferans finalleri başladı. dün gece oynanan ilk maçta, bana göre sürpriz olmayan bir sonuçla miami, detroit'i 91-86 yenerek seride 1-0 öne geçip saha avantajını ele geçirdi. batı yakasının ilk maçı ise bu gece oynanacak.
cihanka

Mesaj gönderen cihanka »

miami benim favorim bence detroiti seride yenmeyi başarır
Kullanıcı avatarı
sokakkedisi_211
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Mesaj gönderen sokakkedisi_211 »

benimde favorim miami....umarım geçen seneki gibi sakatlık olmaz ve bu sene detroit i geçerek şampiyon oluruz...
s:o:k:a:k:k:e:d:i:s:i
ersines

Mesaj gönderen ersines »

evet benim favorimde miami zaten seride 1-0 öne geçti..ama detroitin napacağı belli olmaz..sonuç ancak 7.maç sonunda belli olur..
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

detroit, cleveland serisinde kötü sinyaller vermişti. özellikle 2-0 olduktan sonraki maçlarda ecel terleri döktüler. bunun sebebi, onları başarılı kılan defansif özelliklerini biraz kenara itmeleriydi ama son maçta defans güçlerini gösterip finale geldiler. miami ise daha diri ve dinlenmiş geldi. shaq ve wade günlerinde olur ve sakatlanmazlarsa, nba finaline çıkabilirler ama pistons yine de işi kolay bırakmaz.

diğer seride ise ilk maçı phoenis aldı ama şaşırdım bu sonuca. nash ve diaw mükemmel oynadılar. ama takım çok yorgun ve dallas asla kolay lokmaz olmaz. adamım nowitzki masaya yumruğunu vurursa, mavs finale yakın gözüküyor.
Kullanıcı avatarı
sokakkedisi_211
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

bencede detroit bu seriyi kolay bırakmaz...çok zor olcak iki taraf içinde ama miami bu sene biraz daha oldun bir takım daha tecrübeli ve bu takımda wade gününde olunca ve de hakemler shaq a karşı olur olmadık şeyleri faul çalmadığı sürece işi 7. maça bırakmaz die düşünüyorum...ama seri 1-1 oldu....bundan sonraki 2 maç miami de oynanacak...burda gelecek 2 galibiyet her şeyi bitirir..ama detroit e miami de verilecek bir maç işi detroit tarafına çevirir...çünkü son maç detroit te...
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

miami 2-1 öne geçti ve bir sonraki maç yine miami'nin sahasında. 3-1 yaparlarsa detroit'in işi zor görünüyor. diğer tarafta phoenix beklediğimden de azimli çıktı ama tahminime göre miami - dallas finali bizi bekliyor gibi ama belli olmaz tabii.
tito

Mesaj gönderen tito »

miami almış maçı bnm finalim phoenix - miami

phoenix de dökülmeler başladı sakat çok
Kullanıcı avatarı
sokakkedisi_211
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

ewt miami wade in shaq ın müthiş oyunuyla aldı maçı...wade 35 sayı 8 ribaund 4 asist shaq ise 27 sayı 6 sı hücum olmak üzere toplam 12 ribaund yaptı...miami de oynanacak diğer maçı da alırsak seriyi 4-2 de bitiririz bence...
ersines

Mesaj gönderen ersines »

bence detroit 4.maçı alır.herşey 7.maç sonucunda belli olur gibi geliyo bana..ama favorim yinede miami..zaten bu konferans finalini alan şampiyon olur benim tahminim..