NBA Konferans Finalleri 2006

Amerikan basketbol ligi NBA hakkındaki tüm konular ve tartışmalar.
Kullanıcı avatarı
sokakkedisi_211
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Mesaj gönderen sokakkedisi_211 »

4.maçı da miami aldı seride 3-1 öndeyiz detroit karşısında...bu gece de maç var..bence bu maç detroit in olcak..ve sonraki maçı yani6.maçı miami alarak 4-2 seriyi bitircek..umarım şampiyonda olacak...ayrıca phx 2-2 yaptı dallas karşısında ve dirk sadece 11 sayı attı maçta...
s:o:k:a:k:k:e:d:i:s:i
ersines

Mesaj gönderen ersines »

Detroit Pistons, NBA Doğu Konferansı final serisi beşinci maçında konuk ettiği Miami Heat’i 91-78 mağlup ederek seriyi 3-2’ye taşıdı...bence daha önce dediğim gibi 7.maç sonucunda belli olacak herşey...detroit kolay pes etmez..
Kullanıcı avatarı
omerberk
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen omerberk »

ya aslında ben nba yı yeni takip etmeye başladım ama gerçekende takip edilecek bir lig;nba;ben 8.sınıfa geçeceğim bu sene okulun basketbol takımındayım benimle nba hakkında konuşmak isteyenler samet_******* u eklesinler ama benim adım samet değil haa
benim dım ömerberk ;bu adres baskasının;lütfen bana yardımcı olun nba daki basketçileri tanımak istiyorum! :wink:
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Eternity »

miami 4-2 ile detroit'i geçti, hepimize hayırlı olsun :) diğer taraftan da dallas gelir. miami - dallas finali güzel olacak be. detroit ve san antonio hakimiyetinin sona ermesi harika oldu.
ersines

Mesaj gönderen ersines »

zaten nba'da savunma yapan takımları oldum olası hiç sevmemişimdir.gerçekten final süper olacak..bence miami şampiyon olur..eğer sakatlıklar olmazsa...