Trabzonspor kalecisini buldu

Trabzonspor taraftarlarının buluşma noktası.
Kullanıcı avatarı
lutfu1905
New Friend
New Friend

Trabzonspor kalecisini buldu

Mesaj gönderen lutfu1905 »

Transfer çalışmalarına erken başlayan Trabzonspor'da, dış transferde de yoğunluk yaşanıyor. Dış transferde de ilk olarak Almanya'nın Wolfsburg takımının kalecisi Simon Jentzsch Trabzon'a getiriliyor.
İç transferde genç oyuncusu Barış Memiş ve İbrahima Yattara'nın sözleşmesini uzatan yönetim kurulu, dış transferde de ilk olarak Almanya'nın Wolfsburg takımının kalecisi Simon Jentzsch'i Trabzon'a getiriyor.

Kulüp futbol şube sorumlusu İhsan Alioğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Simon Jentzsch'in bir aksilik çıkmaması durumunda yarın Trabzon'da olacağını söyledi.

Alioğlu, Jentzsch'in 10 yıldır Alman liginde forma giyen bir kaleci olduğunu belirterek, ''Biz teklifimizi sunduk. O da gelerek burayı görecek. 'Burada yaşayabilirim, verimli olabilirim, katkı sağlayabilirim' derse bu hafta içinde imza olur'' diye konuştu.

-ŞENER, GÜRCİSTAN'A GİDİYOR-

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener'in, futbolcu transferi için 17 Nisan Perşembe günü Gürcistan'a gideceği bildirildi.

Şener'in Dinamo Tiflis'in 23 yaşındaki oyuncusu George Merebashvili'nin de aralarında bulunduğu birkaç futbolcuyu izleyeceği ve buna göre görüşme yapabileceği öğrenildi.

Tunuslu oyuncular Chermiti ve Mehdi'nin transferlerinin de 20 Nisan'da takımlarının şampiyonluk maçından sonra netleşeceği öğrenildi. Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ve teknik direktör Ersun Yanal'ın da bu oyuncular için önümüzdeki günlerde Tunus'a gidebilecekleri belirtildi.

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
Kullanıcı avatarı
eneskiraz
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen eneskiraz »

güzel paylaşım saol kardeş.(lütfü bizim eve gel olum sıkıldım kanka ya)
bir sevgi...

Bir nasihat: Kendine dikkat et.
Bir rica: Sakın değisme!
Bir Dilek : Beni unutma.
Bir Yalan : Seni hiç sevmiyorum.
Bir Gercek : Seni çok özlüyorum.