CHELSEA MiLAN'I iSTEDi

Trabzonspor taraftarlarının buluşma noktası.
cihanka

CHELSEA MiLAN'I iSTEDi

Mesaj gönderen cihanka »

Portekiz'deki UEFA Avrupa U-21 Şampiyonası'nda sergilediği futbolla otoritelerin dikkatini çeken Milan Stepanov’a İngiliz devi Chelsea talip oldu
KENDİSİ AÇIKLADI
STEPANOV, Sırp B92 Televizyonu'na verdiği özel röportajda, “Chelsea yetkilileri benimle temasa geçmediler ancak Trabzonspor’a iki kez faks gönderip beni resmen istemişler. Kulübüm ise teklifi, beni yeri doldurulamaz bir oyuncu olarak gördüğü için reddetmiş. Trabzonspor yönetimi bunu bana bildirdi” açıklamasını yaptı. Bordo-Mavili kulüp, Chelsea’nin teklifine ilerleyen günlerde olumlu yanıt verirse, Sırp oyuncudan iyi bir bonservis geliri elde etme imkanına kavuşacak.

İKİNCİ SIRP
SIRP medyası, Chelsea’nin daha önce 5.2 milyon avro bonservis bedeli ödeyip OFK Beograd takımının 17 yaşındaki futbolcusu Slobodan Rajkovic ile sözleşme imzaladığına dikkat çekerek, “Stepanov da 2006-2007 sezonunda Chelsea formasını giyebilir. Böylece Chelsea’nin defansında iki Sırp oyuncu yer alabilir” yorumunu yaptı. Milan Stepanov'un Trabzonspor'la 2010 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]